Pro tři z vás máme připravený luxusní balíček produktů značky Helena Rubinstein. Rozmazlí vás špičkový regenerační a vyhlazující krém Re-Plasty Age Recovery Day, řasenka Lash Queen Celebration a lesk Wanted Gloss v odstínu 08. 
Re-Plasty Age Recovery Day napravuje poškození pleti způsobené stárnutím a zároveň chrání a pečuje po celý dlouhý den. Tento “specialista” obsahuje nejaktivnější součást pupečníku asijského (Centella Asiatica), který je znám pro své léčebné účinky. V tradiční čínské medicíně se mu říká také tygří tráva, protože se do jeho podrostu chodí válet velké kočkovité šelmy, když si potřebují vyléčit zranění. Přípravek dále obsahuje velkorysé dávky D-panthenolu, tedy látky, jež startuje restrukturaci kožní bariéry, či vitamíny C a E. Tyto aktivní přísady se rozpouštějí v tuku (vitamín E) i ve vodě (vitamín C) a nacházejí se ve dvouvrstvém hydrolipidickém filmu, kde doplňkově přispívají k neutralizaci volných radikálů a zajišťují optimální ochranu pleti. Nechybí ani Proxylane – prokázaná působnost na hlavní příznaky stárnutí; kyselina hyaluronová – vědecky prokázaná efektivita v péči o podrážděnou pokožku; kyselina glycyrrhizová – výtažek z lékořice s výrazně zklidňujícími vlastnostmi. Re-Plasty Age Recovery Day chrání citlivou a oslabenou pleť, aniž by snižoval její smyslovou schopnost. Během aplikace se hutná krémová textura mění v ochrannou síť, která dokonale přilíná k pokožce a zajišťuje hedvábný příjemný pocit svěžesti. Jemné zmatňující pudry ihned rozjasní pokožku obličeje a naplní ji dojmem hluboké regenerace. Jemná vůně navržena zejména pro citlivé typy pleti se vyznačuje květinovými, dřevitými a pižmo- vými tóny: Hlavu tvoří frézie, lotos a eukalyptus, srdce jasmínová růže, ylang ylang a pomerančový květ, spodní tóny patří otočníku, ocotee, bílému pižmu a krémovému santalovému dřevu.
Dalšími položkami našeho dárkového balíčku je ultra-černá řasenka Lash Queen Celebration v neodolatelně třpytivém zlatém flakonu pro husté, vytočené a opečované řasy a lesk na rty z řady Wanted Gloss. Jeho odstín č. 08 je mimořádně univerzální a textura lesku okamžitě přifoukne vaše rty, nelepí a bude o ně pečovat po mnoho hodin.

 

Pokud chcete trio produktů značky Helena Rubinstein získat, stačí vyplnit soutěžní formulář níže a zaslat nám odpověď na otázku “Co se vám jako první vybaví ve spojitosti se značkou Helena Rubinstein”? Vaše hodnocení se objeví v tištěném vydání prosincové Dolce Vity a zde na webu. Děkujeme značce Helena Rubinstein za poskytnutí produktů, celková cena každého balíčku je 10.000 Kč.

 

POZN.: Tato soutěž je již uzavřena. Všem děkujeme za hojnou účast, která nás velice potěšila. Výherci již byli kontaktováni a výhry putují Evě M. z Poděbrad, Kamile L. z Prahy a Olze M. z Plzně.

 

Sdílejte na
Related posts