Včera, 28. ledna, byly odtajněny nominace na cenu Kadeřník roku 2013. Kdo jsou nejlepší kadeřníci současnosti? Začínáme kategorií Objev roku a každý další den se můžete těšit na jednu z 10 kategorií.

Nejprestižnější nezávislá kadeřnická soutěž Czech and Slovak Hairdressing Awards jde do finále svého 13. ročníku. Do klání o titul Kadeřník roku se mohl přihlásit každý „mistr střihu“ z České republiky a Slovenska, bez ohledu na značku, s níž pracuje. Letos je evidován rekordní počet přihlášených, celkem 99 salonů, z nichž 10. a 11. ledna vybíraly novinářská a odborná porota ty nejlepší. Den za dnem budeme představovat finalisty, ze kterých 3. května vzejde Kadeřník roku. Více informací o soutěži najdete na: hdainfo.eu

Kategorie Objev roku: 
pro účastníky ve věku max. 21 let s praxí ne delší než 3 roky resp. studenty učilišť sou obor kadeřník. Soutěžící se musí účastnit soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards poprvé. Soutěžící se nesmí účastnit v žádné další kategorii. Přípustné jsou dámské i pánské modely. (5 finalistů jsme seřadili abecedně)

ELIŠKA DOSKOČILOVÁ, Kadeřnické studio Martin Nosál, Hodonín

PATRIK HAGARA, SOU Litvínov-Hamr, Litvínov

JANA KARLÍKOVÁ, Salon EF – Eva Formánková, Kroměříž

ŽANETA LICHNOVÁ, Toni&Guy, Praha

LUCIE MOLNÁROVÁ, Toni&Guy, Praha

Sdílejte na
Related posts