Pro pravověrné blondýnky jsme vyzkoušeli znovuzavedenou řadu BlondMe značky Schwarzkopf Professional. Obsažená inovativní technologie KeraLamination zaručuje zlepšení kvality blond vlasů. S každým použitím dodává keratin ztracený z vlasů, čímž posiluje vlasové vlákno a přináší mu nadstandartní péči a okamžité i dlouhodobé posílení. Výsledkem je blond barva v jasných přirozených odstínech s viditelně delší stálostí.

Ucelená řada produktů pro vytvoření osobitých a promyšlených blond tónech na míru každé zákaznici obsahuje profi přípravky pro barvení, zesvětlování a tónování (s těmi vás ošetří kadeřník přímo v salonu) i prodejné přípravky, jež si můžete odnést domů. Ať už od kadeřníka odcházíte s klasickým neutrálním, medovým nebo studeným odstínem blond barvy, jsou pro vás připraveni specialisté, jež barevnou kompozici podpoří. Z širokého portfolia jsme vybrali tři naše favority:

Pro ledové odstíny doporučujeme Colour Enhancing Blonde Cool Ice šampon. Nefunguje jako klasický “silver” šampon, který se nesmí používat příliš často, jelikož může podráždit pokožku nebo vlasy postupem času zabarví do nežádoucího fialového nádechu. Šampon BlondMe má konzistenci krémového gelu, výrazně pění a můžete ho používat každý den. Navíc obsahuje ochranné UV filtry a nezmění barvu ani zcitlivělých částí vlasu. Keratinový obnovující šampon zakoupíte u svého kadeřníka, cena 299 Kč za 250 ml.

Univerzálním hrdinou celé řady je reparační kúra Keratin Restore Blonde Mask. Mnoho dobra nadělá na přírodních, barvených i melírovaných vlasech. Už po první aplikaci intenzivního krému zůstanou vlasy hebké na dotyk, skvěle se rozčesávají, necuchají se a všechny sekce účesu zůstanou zářivé, zdravé a živé. Narozdíl od jiných masek konkurenčních značek jsou vlasová vlákna zalaminovaná a ošetřená keratinem, ale prameny nezůstanou těžké, mastné ani splácnuté u hlavy. Výsledek je okamžitý. Nanáší se po umytí vlasů do ručníkem vysušených vlasů, necháte působit 10-15 minut, nakonec smyjete. Doporučené dávkování je 2x týdně. Keratinová obnovující kúra, 399 Kč za 200 ml.

Keratinový bezoplachový Shine Enhancing Spray Conditioner jsme si oblíbili, protože rozzáří blond vlasy prostřednictvím zlatých pigmentů. Iluminační částečky nejsou pouhým okem prakticky viditelné, ale po aplikaci účes přirozeně rozsvítí a zvýrazní. Je vhodný pro všechny tipy vlasů a nemusíte se obávat, že po jeho použití budou vlasy vypadat jako chmýří. Naopak: ani když použijete větší množství přípravku, nezůstanou vlasy mastné a těžké. Samozřejmostí je opět UV filtr, tedy extra porce ochrany proti slunečnímu záření. Sladká vůně kondicionéru ve spreji s náznaky ovocných tónů je jednotná s ostatními produkty, ale na vlasech vydrží mnoho hodin. Účes navíc můžete oživit a provonět kdykoli během dne. Sprejový kondicionér pro podporu lesku, 349 Kč za 150 ml.

Produkty testoval a autorem článku je kadeřník Jan Sippl: facebook.com/JanSipplHair.

Sdílejte na
Related posts