Řada Frizz Off londýnské značky Lee Stafford je určena pro všechny zákazníky, kteří potřebují vyživit a hlavně zkrotit nepoddajné, krepaté a poškozené vlasy, což je zejména v letním “prádelnovém” počasí téměř nadlidský úkol. Produkty regenerují, vyhlazují a zjemňují vlasová vlákna po celé jejich délce. To vše bez sulfátů. Jednotná parfemace patří mezi silnější, všechny přípravky voní příjemně sladce.

OČISTA
Aplikace šamponu je samozřejmě klasická – vlasy důkladně namočte a poté do nich jemmně vmasírujte šampon. Připravte se ale na fakt, že aplikaci budete pravděpodobně opakovat. Šampon totiž nevytváří bohatou a nadýchanou pěnu a vlasy po prvním umytí nebudou “vrzavě” čisté. Díky obsaženým regeneračním látkám je pěna spíše mléčná. Proto zejména vlasy velmi suché (a tedy i méně často myté) budou potřebovat vícero aplikací.
TIP: Pokud by vám připadalo, že pěnu ne a ne vyrobit, přidávejte do dlaní vodu namísto šamponu a pokračujte v masáži. Další dávku šamponu aplikujte až po důkladném vymytí té předchozí.
Šampon Lee Stafford Frizz Off: 425 Kč/250 ml. profimed.cz

ZLEPŠENÍ KVALITY
Kondicionér z linie Frizz Off slouží jako pomyslný druhý krok. Po umytí šamponem a lehkém vysušení ručníkem (vlasy by měly být vlhké, nikoli úplně mokré, aby mohly lépe vstřebat větší množství pečujících látek, které by jinak z vlasů samovolně sklouzly), zapracujte dlaněmi kondicionér do délek a poté i ke kořínkům, pročešte, nechte chvíli působit a následné důkladně opláchněte. Textura kondicionéru je lehká a dobře se s ní pracuje.
TIP: Na závěr splachování kondicionéru smyjte vlasy ledovou vodou, budou tak následně lesklejší. Tento starý “babský” trik s produkty Lee Stafford viditelně funguje a umí nadělat malé zázraky. Pro ještě lepší uhlazující účinek můžete mezi šamponem a kondicionérem použít navíc reparační masku Frizz Off.
Kondicionér Lee Stafford Frizz Off: 425 Kč/250 ml; maska 499Kč/200ml. profimed.cz

ZAKONČENÍ RITUÁLU
Oblíbencem celé řady je keratinový Frizz Off Blow Dry Smoothing Spray. Aplikuje se na ručníkem vysušené vlasy před foukáním. Poradí si bez problému s každým typem vlasů, včetně těch zesvětlených či extrémně jemných. Těm sice na objemu nepřidá, za to je přetvoří v opravdu lesklé a viditelně zdravější. 
TIP: Jestliže patříte k milovníkům olejů, doporučujeme Lee Stafford Nourishing Miracle Oil s arganovým olejem – je příjemně univerzální a vhodný pro kohokoli.
Uhlazující sprej Lee Stafford Frizz Off: 459 Kč/200 ml; olej: 529 Kč/50 ml. profimed.cz

 

Sdílejte na
Related posts