Kolekci maximálně pigmentovaných a maximálně matných rtěnek L’Absolu Rouge Drama Matte navrhla Lisa Eldridge, světoznámá make-up artistka, globálně opěvovaná youtuberka a kreativní ředitelka divize make-upu společnosti Lancôme.

“Příjemná krémová textura rtěnek obsahuje mikroskopické kuličky pudrů s hedvábnými oleji, díky nimž je hutná, jemná a snadno se nanáší. Navíc, mikroskopické kuličky pudrů při aplikaci vyplňují jemné vrásky. Receptura je obohacená o zvláčňující činidla a vyživující oleje. Díky moderním přísadám se podařilo spojit uhrančivý mat a vysokou barevnost a nabídnout pocit pohodlí, který vydrží celý den.”

Nové rtěnky v překrásném a veeelmi luxusním balení mají ostře řezaný hrot, s nímž je první aplikace radost. Jejich textura je výživná až máslová, snadno se nanáší a krásně klouže. Po usazení na rtech zůstane na odiv překvapivě intenzivní matný pigment, který připomíná oční stín aplikovaný mokrým štětcem. Postupem času se na rtech chovají příjemně, nejsou těžké, ani nelepí (nicméně jde stále o matnou rtěnku, nečekejte 100% pohodlí). Výdrž je neprůstřelná během prvních 3-4 hodin a poté se dá rtěnka vrstvit prakticky do nekonečna. Cena 930 Kč/ks. V paletě 15ti odstínů (v galerii) najdete i tři nové ikony, které jsou označeny obalem ve stejném odstínu.

Sdílejte na
Related posts