Jeden z nejoblíbenějších produktů maďarské značky Omorovicza, BB krém Complexion Perfector SPF 20, se nyní představuje v nové, vylepšené verzi a ve třech odstínech – light, medium, dark.  V jednom produktu najdete hydratační krém, make-up a minerální UV filtr v jednom!

Lehká tónovaná emulze bez obsahu silikonů s lehkým krycím účinkem pleť intenzivně hydratuje, barevně sjednocuje a projasňuje. Díky rostlinným výtažkům se silným antioxidačním účinkem ji zároveň chrání před škodlivým vlivem UV záření i znečištěného městského ovzduší. Perfektní all-in-one přípravek pro zdravou a zářivou pleť je vhodný pro všechny typy pleti.

Vitamín C projasňuje a sjednocuje nerovnoměrný tón pleti, zároveň stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. Minerální filtr v podobě oxidu zinečnatého pokožku spolehlivě chrání před UVA a UVB paprsky. Jeho ochranný účinek umocňuje přítomnost oxidu titaničitého, který pleť zároveň vyhlazuje a projasňuje. Chai a arabinogalaktany z modřínu zklidňují a neutralizují volné radikály zodpovědné za předčasné stárnutí pleti.

Complexion Perfector od značky Omorovicza, 50 ml za 2150 Kč, se aplikuje samostatně nebo po použití pečujícího krému či séra. Nakupujte v Ingredients.

Sdílejte na
Related posts