SOUTĚŽ BYLA UKONČENA A VÝHERCI KONTAKTOVÁNI. DĚKUJEME VŠEM ZA HOJNOU ÚČAST.

Kolekce svůdných a přitažlivých interiérových vůní Pañpuri Femme Fatale je inspirovaná deseti významnými ženami, které ovlivnily historii. Rozmazlí vás exkluzivní vonná svíčka s obsahem 100% čistých esenciálních olejů s reliéfem páva na ručně foukaném skle, které evokuje nostalgii a velkolepost. Ručně nalitý krémový sójový a palmový vosk nabízí čisté a dlouhotrvající hoření. Parfémový sachet z čisté černé bavlny, zdobený saténovou stuhou a zlatým střapcem, obsahuje parfemované lávové kameny. Pro české zákazníky je navíc připraveno hned deset tematických večerů z cyklu Pañpuri Femme Fatale v domě U Bílého pelikána. Ceny věnuje společnost Lifestyle Stores, s.r.o. Více informací naleznete na panpuri.cz/femme-fatale

Celkem šest z vás se může těšit na balíček produktů z kolekce Pañpuri Femme Fatale, který obsahuje vonnou svíčku a parfémový sachet, i na exkluzivní pozvání na jeden z deseti tematických večerů z cyklu Femme Fatale v domě U Bílého pelikána. 
Pokud chcete vyhrát, pošlete nám prosím email na adresu dolcevita@stratosfera.cz s odpovědí na otázku: Vyjmenujte alespoň tři významné ženy, které ovlivnily historii a byly inspiraci pro kolekci interiérových vůní Pañpuri Famme Fatale?

Sdílejte na
Related posts