Propojení novinek ze světa módy s nejnovější trendovou edicí Schwarzkopf Professional – Essential Looks je již pověstné. Špičkový koloristé, hairstylisté a mnozí další nasáli inspiraci a stvořili čtyři samostatně žijící příběhy. Seznamte se s Color Buzz kolekcí a vyberte si jeden konkrétní svět, který je stvořený pro vaší osobnost.

White Angles: Trend, zasvěcený tvaru a struktuře, se soustředí exkluzivně na důsledně jednoduché linie s paletou, která je minimalistická sama o sobě – bílá, bílá a ještě více bílá! Inspirace kimony je zřetelná i přes moderní filtr jako široce střižené a panelové topy, asymetrické sukně a přehnané tvary se zálibou v origami skladech a záhybech.

Electric Youth: Pro tento kmenový gang se smyslem pro jedinečné detaily je dobré vše, co je nošeno odvážně, drze a se super sebevědomím. Původem ze stejné dynamické energie, která nám přinesla punk a grunge, je i Electric Youth – trend, který se vyhýbá předepsaným střihům a barvám, aby vyhovoval nekonformním cool dětem, které nikdy nechtějí nikam patřit.

Glam Chic: Když se v módě, stejně jako v životě, potkají dva protikladné elementy, vznikají ty nejzajímavější kreace. Glam Chic kombinuje pánskou krejčovinu s ženskými materiály a přináší nový doutnající pohled na moderní luxus. Proslulý oblek od Yves Saint Laurent je reinterpretován ve zkrácené délce, zatímco střih kalhotového kostýmu vyzařuje malátnou sofistikovanost. 

Mono Mods: Designéři se inspirovali tvary typickými pro éru z počátků šedesátých let: grafické pruhy, puntíky a kruhy. Siluety odrážely přání nezdobené jednoduchosti s linií do tvaru písmene A a rovnými střihy na míru šitých kalhot v lichotivě oříznuté délce – která dává trendu Mono Mood prostor opravdu swingovat.

Sdílejte na
Related posts