Konfigurovatelná jízdní kola Kolos – to je styl na míru. Několika kliknutími si v on-line konfigurátoru jízdních kol Kolos můžete snadno vybrat barvu kola, typ rámu, preferované komponenty, stejně jako další příslušenství. Cesta k jedinečnosti nebyla nikdy tak krátká a jednoduchá.

Elegantní pánské jízdní kolo s řemenem Traffic – unikátní jízdní kolo s nadčasovým, čistým designem. Základem minimalistického stylu kola je štíhlý rám vyráběný metodou ručního pájení do spojek, který pod transparentním lakem ukazuje své ocelové šedohnědé odlesky. Jedná se o ruční výrobu špičkových českých rámařů, kteří mají stále ze svého řemesla světu co ukázat. Řemenový převodník Carbon Drive nahrazuje klasický řetěz. Osmistupňová převodovka v zadním náboji, válečkové brzdy, kožené sedlo i gripy. Beltbike Traffic – to je opravdu stylovka bez kompromisů. 

Nalezněte svůj ideál v minimalistickém luxusu, jaký ztělesňuje Traffic, nebo v na míru navrženém kole značky Kolos. Dokonalost v každém šlápnutí. kolosbikes.combeltbike.eu

Sdílejte na
Related posts