4 7 2024 Lifestyle

Představujeme vám La Table. Už není třeba se trápit vymýšlením dárků nebo nekonečným pobíháním po městě a sháněním. Je tu La Table, místo, kde vždy najdete dárek pro krátké setkání s kamarádkou, pro kolegyni v práci, pro maminku, pro partnera, pro šéfa, pro klienta, svatební dárek a vždycky, a to je potřeba zdůraznit, vždy objevíte i dárek pro sebe.

La Table

La Table miluje stolování, sdílení, přátele, dobré jídlo, pití, kvalitní inventář a krásný textil. La Table věří, že jídlo spojuje, že společné chvíle u stolu boří bariéry, vytváří kvalitní energii a přináší laskavé emoce. 

V La Table můžete obdivovat například brand Skultuna – švédskou značku, která již od roku 1607 zpracovává mosaz. Současní designéři s tradiční řemeslnou výrobou tvoří krásné produkty, které přenádherně zdobí stůl a jsou navíc i milým luxusním dárkem. 

La Table je největší showroom sklárny Rückl, kde můžete obdivovat a okamžitě zakoupit téměř všechny produkty této značky, jež je synonymem prvotřídního broušeného křišťálu již od roku 1846. Ideální pro ty, kteří potřebují rychle sehnat dárek na poslední chvíli.

Degrenne je prestižní francouzská porcelánka z Limoges, známá svými netradičními tvary a inovativními materiály. Jejich krásné produkty dodávají každému stolu nezaměnitelný francouzský šarm. Degrenne kombinuje tradiční řemeslo s moderním designem, což činí jejich výrobky jedinečnými a elegantními. Každý kus porcelánu od Degrenne přináší do domácnosti kousek luxusu a sofistikovanosti.

La Table miluje dekorační knihy. Krásné zvenku, vhodné k dozdobení interiéru, a tak inspirující uvnitř, se svými příběhy a fotkami. Coffee table books jsou nyní opět v trendu a my tomu tolik fandíme. Namátkou doporučíme publikace Louis Vuitton: Catwalk s chronologicky uspořádanými přehlídkami a pečlivě vybranými fotografiemi z mol, luxusní pop-up knihu od Hermès se 14 ikonickými vzory šátků a designovou knihu Live Beautiful od Atheny Calderone, která vám bude průvodcem k vytvoření jedinečného a promyšleně sestaveného domova.

Sdílejte na
Related posts