Čím dál více českých kuřáků se snaží seknout s tradičním kouřením, tedy cigaretou, a hledají cestu ze své závislosti přechodem na tzv. tabákové alternativy. Zkuste sáhnout po jedné z novinek: zařízení na zahřívání tabáku glo HYPER může představovat ten správný krok ke změně.

Je nástupcem předchozích zařízení na zahřívání tabáku, které se jako tabáková alternativa těší u spotřebitelů čím dál větší popularitě. Přináší celou řadu technologických a uživatelských vylepšení. Kromě nového stylového designu patří mezi ty nejzásadnější změny nová velikost tabákových náplní ve formátu demi, které se více přibližují potřebám uživatelů a jsou k dostání ve 4 chuťových variantách, včetně mentolové či ovocné. Má elegantní zaoblené tvary, matný kabát z kvalitního a odolného materiálu a k výběru je ve 4 exkluzivních barevných provedeních: černo-bílou klasiku doplní výraznější oranžová a modrá.

Uživatelsky nabízí HYPER jednoduché ovládání jedním intuitivním tlačítkem a na jedno plné nabití přístroj vydrží až 20 opakovaných použití. Startovací balíček obsahující zařízení glo HYPER a 3 krabičky náplní neo je k dostání za 300 Kč. Více na https://shop.myglo.cz/.

Sdílejte na
Related posts