Jednoduchá elegance, kvalitní řemeslné zpracování a smysl pro detail, to jsou hlavní atributy, které definují šperky Mialis. Autorské designy a tradiční ruční práce se ve šperkařské dílně na Praze 1 setkávají s nejmodernějšími technologiemi, a tak mohou vzniknout kousky, které okouzlují svojí precizností a kreativitou.

Ve šperkařské dílně Mialis denně vytvářejí zlatníci šperky na zakázku a pracují také s vlastními designy. Značku založil před devíti lety Albert Mustaev, který se však samotné zlatnické práci věnuje více než 20 let.

Kromě zakázkové výroby se ateliér Mialis specializuje na šperky se salt and pepper diamanty a pyšní se nejširší kolekcí tohoto typu na českém a slovenském trhu. Jedná se o typ přírodních diamantů, které, jak už název napovídá, svým zbarvením připomínají pepř a sůl. Barevně se inkluze objevují na poli černé, šedé až hnědé. Každý kámen je jiný, unikátní a na výjimečnosti mu přidávají i nevšední vybroušené tvary jako hexagon, kite, marquise, superman, baguette a další. Prsteny, náušnice nebo náhrdelníky se salt and pepper diamanty mají jedinečný charakter a nezapomenutelný vzhled.

Poslední kolekce však plyne na vlně tolik skloňované udržitelnosti. Proto se zde setkáte s originálními zásnubními prsteny s lab-grown diamanty, moissanity nebo se safíry na barevné paletce od modré až po zelenou.
Další drahokam, který si získává srdce české klientely, je mechový achát. Pokaždé s jiným zastoupením zelených inkluzí, vždy působící mystickým dojmem. Tvorba všech šperků v dílně probíhá z recyklovaného zlata.

Značka Mialis je také vyhledávána díky výrobě netradičních snubních prstenů, které si lze vybrat z vlastní nabídky nebo nakonfigurovat podle svých představ. V kolekci se potkáte s unikátními povrchy, organickými či industriálními tvary, klasickými i méně tradičními kovy, ale především s perfektním řemeslným zpracováním.

Můžete si být jistí, že z Mialis si odnesete jedinečnou kombinaci exkluzivity a inovace, kvality a estetiky. To vše za přítomnosti příjemného a individuálního zákaznického servisu, na kterém staví svoji komunikaci. Všechny objednávky a požadavky na šperky na míru lze komunikovat promptně online nebo v showroomu na adrese Petrská 1131/2, Praha 1.

Více info najdete na mialis.cz.

Sdílejte na
Related posts