9 4 2024 Architektura
Text redakce
Foto Schwestern

V čele architektonického studia Schwestern stojí talentované sestry Monika Cihlářová a Iveta Šalamounová, jež se věnují vytváření unikátních a funkčních prostorů, od osobních bytů až po komerční projekty.

Schwestern

Jejich práce se vyznačuje originalitou, konceptuálním obsahem a pečlivým dialogem s klientem, což jim umožňuje tvořit esteticky přitažlivé designy, které plně odpovídají potřebám a přáním klientů.

Byt v Holešovicích, realizovaný v roce 2022 o rozloze 45 m², je příkladem kvalitní rekonstrukce činžovního bytu 1+1. Rekonstrukce zahrnovala odstranění vrstev z minulých úprav, obnovu parketových podlah, novou dlažbu a nalezení původních dveří. Byly provedeny dispoziční změny, včetně přesunutí kuchyně, a adaptace koupelny na požadavky majitele. Nábytek byl navržen s důrazem na racionální využití prostoru, využívajíc kombinaci dřeva, světlých a petrolejových odstínů.

Sídlo společnosti Profil nábytek v Humpolci, dokončené v roce 2020, je ukázkou rozšíření truhlářské firmy, která se transformovala v důležitého hráče v oboru nábytkářství. Nová budova, vystavěná na místě bývalého nákladového nádraží, zdůrazňuje estetické kvality klasické haly s použitím stavebních materiálů a nábytkářských prvků vlastní výroby. Cílem bylo propojit „surový“ vzhled s funkcionalitou, přičemž většina nábytku byla vyrobena firmou samotnou.

Více info naleznete na Schwestern.cz.

Sdílejte na
Related posts