Užijte si zasloužený odpočinek od všednodenních problémů, rodinného kolotoče a malých i velkých starostí. Útočiště vám poskytne romantický boutique hotel Bergergut v Horním Rakousku, který je jako stvořený pro páry se smyslem pro rozkoš.

Bergergut je domovem mé rodiny po celá desetiletí. Z venkovského domu a hostince jsme postupně vybudovali malý prázdninový ráj pro páry, které mají rády zábavu. Vše jsme dělali s velkou vášní, udržitelně a nejvyššími standardy kvality,“ říká majitelka hotelu Eva-Maria Pürmayer a zdůrazňuje, že tu nenarazíte na žádné děti, skupiny turistů nebo bufety. O to přesvědčivější je komplexní servis a několika cenami ověnčená kuchyně – od servírované snídaně až po gurmánskou večeři.

35 pokojů a apartmá pro dva, individuálně navržených, nabízí mnohem více komfortu a soukromí než klasický hotelový pokoj. Hotýlek Bergergut dále disponuje wellness s nabídkou výhradně holistických terapeutů, a to přímo na dotek překrásné krajiny rakouské strany Šumavy (Böhmerwald).

Bergergut obklopuje síť turistických, cyklistických a lesních stezek, běžkařské a zimní turistické trasy, a to i přeshraniční. Výlety vedou do nedotčené přírody nebo do mnoha manufaktur a malým výrobcům lokálních produktů. V hotelu si můžete také zahrát na kuchaře a pod vedením šéfkuchaře Thomase Hofera si užít kurzy vaření nebo pečení chleba v peci na dřevo.

Více informací o hotelu Bergergut najdete na romantik.at.

Sdílejte na
Related posts