Smyslem kvalitního designu je intuitivní používání a dokonalé sjednocení formy a funkcionality, které zajistí, že si používání produktu okamžitě zamilujete. Design nové sprchové toalety GROHE Sensia Arena je přesně takový.

Má pouze hladké linie, které nedovolí usazování nečistot a zároveň působí diskrétním a elegantním dojmem. Pyšní se detaily, které zaručí příjemný pocit komfortu – od nočního osvětlení, které vás bude navádět ve tmě, po automatické otevírání a zavírání poklopu toalety. Jednoduše každá funkce byla navržena a pečlivě promyšlena tak, aby ve vás vyvolala pocit komfortu a bezpečí. Vzhledem k elegantnímu designu a technologicky pokročilému provedení a vybavení věříme, že jsme prostřednictvím sprchové toalety GROHE Sensia Arena nastavili novou laťku osobní hygieny.

Součástí toalety je příjemné noční osvětlení

Součástí toalety je příjemné noční osvětlení, které vás v noci navede správným směrem.

Díky výběru z mnoha nastavitelných režimů sprchy, dvojitým sprchovým ramenům s antibakteriální úpravou a neomezeným přívodem teplé vody pro komfortní očistu nabízí dokonalou péči o pokožku.

Dvě oddělená sprchová ramena

Dvě oddělená sprchová ramena pro hlavní sprchu a dámskou sprchu zaručují dokonalou hygienu a komfort.

Speciální keramická glazura zaručuje efektivní, automatické čištění záchodové mísy, zatímco sprchová ramena, která se sama čistí a jsou vyhotovena se speciální antibakteriální úpravou, budete moci vždy používat s pocitem dokonalé hygieny. Inovativní splachovací systém GROHE Triple Vortex má až třikrát vyšší výkon než splachování běžných toalet. Při každém spláchnutí dokonale omyje keramický povrch a důkladně jej vyčistí. Nezanechává žádné nečistoty již po prvním spláchnutí. I přes vysoký výkon toto vysoce účinné splachování spotřebovává jen velmi malé množství vody.

Splachování Triple Vortex – tři výpusti s každým spláchnutím vytvoří silný vír, který pokryje a dokonale vyčistí každý kousek záchodové mísy.

Tato inteligentní sprchová toaleta má také funkce jako potlačování zápachu, vysoušeč nebo doplňkovou aplikaci pro mobilní telefony. Všechny tyto promyšlené detaily Vám poskytnou ten nejvyšší komfort. K individuálnímu nastavení jednotlivých funkcí slouží intuitivní dálkový ovladač nebo ovládací panel na boční straně sedátka. Jednotlivá nastavení pro různé uživatele lze navíc ukládat a řídit prostřednictvím mobilní aplikace.

Aplikace pro mobilní telefony

Aplikace pro mobilní telefony slouží pro nastavení a uložení až čtyř individuálních uživatelských profilů.

Za svůj  inovativní vzhled získala sprchová toaleta mnoho prestižních cen za design jako ocenění reddot Award, iF Design Award,  Plus X Award nebo Green Good Design Award.

Více informací najdete na www.grohe.cz

Sprchovou toaletu Grohe Sensia Arena zakoupíte v síti prodejen SIKO. www.siko.cz

Sdílejte na
Related posts