Výrobce nábytku LUGI při realizacích zakázkových interiérů věnuje velkou pozornost detailům, mezi něž patří i vhodně zvolené doplňky. Značka razí teorii, že kuchyň se stane kuchyní, až když je po ruce mlýnek na pepř a sůl a když na desce leží správně velké krájecí prkénko. Jsou to právě tyto malé věci, které dělají domov. Krájecí Prkénka 01 a 02 od LUGI jsou proto z masivního javoru, který do sebe nepojme tolik nečistot a dobře se udržuje. V rozích mají kruhové nožky, díky nimž lépe drží na stole. Otvor v jednom z rohů slouží k zavěšení, což urychluje schnutí. 
Ve dvou robustních dílech Mlýnku 01 z masivu se skrývá špičkový keramický mechanismus s nastavitelnou hrubostí drcení. Všechny produkty z kolekce kuchyňských doplňků si můžete osahat v pražském showroomu LUGI ve Vinohradském pavilonu.

Tři z vás, kteří nejzajímavěji odpovědí na otázku “Jakého designového kousku si ve vaší kuchyni nejvíc ceníte?”, získají od LUGI velké krájecí Prkénko 02 z javorového masivu a sadu dvou Mlýnků 01 na sůl a pepř z javoru a amerického ořechu.

Ceny do soutěže věnuje značka LUGI. lugi.cz

Sdílejte na
Related posts