Ryze česká rodinná firma Donate (zal. 1997) nabízí doslova obří portfolio interiérového nábytku a doplňků pro pohodlné a luxusní bydlení. Vyberou si milovníci klasiky, aktuální moderny i orientální estetiky.

Tuzemská firma Donate, jejíž historie sahá až do roku 1997, představuje aktuální kolekce interiérového nábytku, který vnese do vašeho domova jedinečnou kombinaci pohodlí i luxusu. Vybírat můžete z nepřeberné škály originálních kousků, počínaje sedacím nábytkem všeho druhu, přes stoly, skříně, postele, knihovny, až po nejrůznější interiérové doplňky, jako designové vinotéky, komody, truhly, noční stolky, apod. V každé kategorii jsou vždy zastoupeny odlišné styly i různí výrobci, na své si díky tomu přijdou milovníci moderního designu a čistých linií, stejně jako zákazníci preferující klasický masivní nábytek bez jakýchkoli experimentů. Své místo zde má i exotický svět orientu. Nedílnou součástí nabídky je též velké množství bytových doplňků v podobě drobných ozdůbek, aromatických svíček, svícnů, nechybí oblíbené polštářky, hřejivé plédy či přehozy, ale též výraznější, dominantní kusy, jako jsou svítidla, zrcadla nebo originální nástěnné dekorace. To vše opět v řadě vytříbených stylů, od zemitého selského, až po sofistikovaný, plný třpytu či metalických odlesků. Z použitých materiálů převládá masivní dřevo, za zvláštní zmínku jistě stojí exotický palisandr či mimořádně odolný teak. V případě sedacího nábytku jsou to pak vysoce kvalitní textilie, kůže a imitace kůže, vždy v řadě nejrůznějších typů i barevných odstínů. Precizní zpracování a dokonalá povrchová úprava, jakož i profesionální servis, jsou samozřejmostí, a to včetně výroby na zakázku dle požadavků klienta. Jinými slovy: vše vždy začíná a končí u potřeb zákazníka.

Výrobky od Donate nejsou jen pouhým kusem nábytku – snoubí v sobě poctivý řemeslný um, jedinečný design a svébytnost skrytou v každém jednotlivém modelu. Dotváří neobyčejnou atmosféru, do interiéru vnáší komfort i noblesu a stávají se tak jeho neodmyslitelnou součástí …

Donate, K Sýpkám 355, Velké Popovice. donate.cz

Sdílejte na
Related posts