Čtvrtá edice prodejního pop-up showroomu Má vlast Edit se koná od čtvrtka 2. června do soboty 4. června 2022 v novém prostoru KONCEPT5 na Praze 5.

Kromě oděvů od Jany Mikešové nebo Mii Jadrné a selekce vintage kusů Sure Curated se můžete těšit na lokální kosmetiku značek Malinna a Smyssly, české niche parfémy Kintsugi, nábytek JA / studio, kožené kabelky od značek Verlein nebo Ademi. Chybět nebudou také šperky od Janji Prokić nebo Anežky Juhové, a designové difuzéry Takavete.

Půl roku po vánočním pop-upu se další prodejní akce uskuteční na pražském Andělu, v novém prostoru KONCEPT5, o nějž pečuje dobříšská značka Bohemia Gloves vyrábějící tradiční kožené rukavice. Selekce dvaceti designerů a značek EDITu 04 je přizpůsobená novému prostoru a kromě známých jmen představí také úplné nováčky.

„Rozhodly jsme se propojit s neziskovou organizací Zajíček na koni, o.p.s., která dlouhodobě pomáhá sociálně znevýhodněným rodinám, k nimž se momentálně přidaly i ukrajinské maminky s dětmi. Těm v kavárně AdAastra, kterou Zajíček na koni rovněž provozuje, připravují obědy. Dalším projektem organizace je „Ježíškem po celý rok“ – terapie na koních a letní tábory pro děti a zároveň zaměstnance kavárny, v níž pracují také lidé s různým fyzickým či psychickým handicapem. Na pop-up se bude platit dobrovolné vstupné, z něhož 100 % darujeme Zajíčkovi na koni,“ dodávají autorky akce, Magda Žůrková a Natalie Kotrlová.

Více informací najdete na stránkách mavlastedit.cz.


Oblečení a šperky na fotografiích:
By Damson @bydamson
Natalia Repkovská @natalis_repkovska
Anežka Juhová @anezkajuhova
Janja Prokić @janja_prokic_studio
Verlein @verlein_official
MIK Jana Mikešová @mikjanamikesova
MIJA Mia Jadrná @mija.world
La Dominique Jewelry @la_dominique_jewelry
MEDIUM @medium_100percent

Fotografie: Hana Knížová @hana_knizova
Styling: Magda Žůrková @magzurk
Make-up a vlasy: Phil La Noiraude @phillanoiraude
Modelky: Margarita a Victoria Pershiny @pershiny
Produkce: Má vlast EDIT @mavlast_edit

Sdílejte na
Related posts