Německá značka Gaggenau, jejíž historie sahá až do konce 17. století, je tradičním výrobcem kvalitních a technologicky velmi vyspělých kuchyňských spotřebičů. Dokáže ale držet krok i s novými interiérovými trendy a přizpůsobit jim svou nabídku. Nově svým zákazníkům umožňuje nejen individuální kombinaci různých spotřebičů, ale i volbu takových detailů, jakými jsou například ovládací knoflíky varných desek.

Jaký je aktuální interiérový trend? Jednoznačně možnost personalizace. Kuchyně se přirozeně prolínají s obývacími prostory, jsou místem pro setkávání a zábavu a vyjadřují životní styl svého majitele. Domácí spotřebiče se proto dnes musí dokonale přizpůsobit prostoru, designu domácnosti i osobním preferencím na funkce a ovládání.

Pro Gaggenau jsou kuchyně srdcem a duší domácnosti. Spotřebiče proto musí poskytovat perfektní výsledky a zároveň se do interiéru dokonale začlenit. Značka proto nabízí spotřebiče, které je možné libovolně kombinovat, ať už jde o špičkové trouby, různé druhy varných desek, nebo lednice, ze kterých můžete vytvořit působivou stěnu na míru. 

Indukce, plyn nebo teppan yaki?
Klidně všechny. Varné desky Gaggenau Vario 400 můžete kombinovat, jakkoli vám bude vyhovovat. A nově si lze vybrat také to, zda k nim objednat nerezové nebo černé karbonové ovládací knoflíky. Profesionální knoflíky jsou pro značku Gaggenau charakteristické. Lze je nainstalovat zepředu kuchyňské linky i vedle spotřebičů. Ovládání je přesné a intuitivní a tomu, kdo zrovna vaří, zaručují neustálou spolehlivou kontrolu nad spotřebičem.

Působivá chladicí stěna
Plně integrovanou, modulární vestavnou řadu chladniček, mrazniček, kombinovaných chladniček s mrazničkou i vinoték Vario 400 lze libovolně kombinovat na míru potřebám kuchyně i jejího majitele. Progresivní design vzbuzuje obdiv, díky bezúchytkovému designu s perfektně začlení a zároveň nabízí dokonalé profesionální schopnosti a ideální podmínky pro uchování čerstvých potravin i cenných sbírek vín. 

Vedle sebe i nad sebou
Také pečicí trouby Gaggenau lze libovolně kombinovat a umisťovat vedle sebe či nad sebe. Pro dorovnání výšky kompaktních spotřebičů – parních trub nebo kávovarů – slouží praktické ohřevné a vakuovací zásuvky. Ovládací panel trouby lze umístit nahoru nebo dolů a spotřebič zvolit s dvířky s otevíráním zleva nebo zprava. Naprostou volnost máte i při výběru parních trub, které mohou být vybavené nádržkou na vodu, nebo i připojené přímo na vodovodní řad a odpad, abyste se nemuseli o doplňování a čištění vůbec starat.

Domácí spotřebiče Gaggenau si můžete prohlédnout v showroomu Brand Experience Center na Praze 5, www.brandexperiencecenter.cz

Více informací najdete na www.gaggenau.cz.

Sdílejte na
Related posts