OLED+935 je zbrusu nový Philips Ambilight televizor s nejvyšší možnou kvalitou obrazu a prémiovým zvukovým systémem. Nová čtvrtá generace procesoru P5 s AI Intelligent Dual Picture Engine přidává speciální obrazový čip s umělou inteligencí (AI), který vylepšuje kvalitu obrazu. Technologie čtyřstranného Ambilight pak v kombinaci s vynikajícím obrazem a ultratenkým rámečkem vytváří zcela jedinečný zážitek ze sledování.

Špičkový televizor se vyznačuje prvotřídním designem, je vybaven velmi tenkým podstavcem, bezrámečkovým provedením a vysoce kvalitním kovovým zpracováním. Nové prémiové dálkové ovládání s elegantními podsvícenými klávesami je v metalizované úpravě, přičemž boky a zadní strana dálkového ovládání jsou potažené zodpovědně získanou kůží od skotských specialistů Muirhead. OLED+935 je první televizor Philips, který obsahuje pár zvukových měničů Dolby Atmos Elevation a centrální měnič Tweeter-on-Top z dílny Bowers & Wilkins, namontovaný v samostatném krytu reproduktoru.

Tento model získal ocenění EISA jako nejlepší televizor pro domácí kino a je dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 69 999 Kč (55OLED935/12).

Více informací naleznete na philips.cz

Sdílejte na
Related posts