Dialog nové kolekce návrhářky Jitky Šedové v dialogu s nábytkem designérky Heleny Dařbujánové proběhne ve středu 11. května 2022 od 19:00 hodin v královéhradecké Petrof Gallery.

Společným jmenovatelem budou originální designové látky od světových značek Christian Lacroix, Elitis, Designers Guild a Casamance, které budou použity nejen na čalouněném nábytku, pro který jsou v prvé řadě určeny, ale i na jednotlivých modelech kolekce.

Velký prostor dostane hudba – uslyšíte zpěvačku Zofii Dares, frontmanku kapely MYDY, jedné z nejvíc exportovaných hudebních uskupení České republiky, violoncellistku Báru Vychodilovou, členku Filharmonie Hradec Králové a klavíristku Adélu Černíkovou, která svůj talent představí jak jinak než na koncertním křídle značky PETROF.

Dotknete se soch Michala Gabriela, zahalíte se do vůně parfému Scent Roche, který speciálně pro tuto přehlídku navrhla Kateřina Šantrochová.

Slovem vše doprovodí herečky Kateřina Císařová z Divadla Na Zábradlí a Nataša Bednářová ze Švandova divadla. Přijďte si s námi užít krásný a voňavý májový večer!

Více informací se dozvíte na petrofgallery.cz.

Sdílejte na
Related posts