Phase sedačky Vám představují první patrovou sedačku Bergamo. Nabízí plnohodnotné dvě místa na každodenní spaní a je určena do dětských pokojů, malých bytů, hotelů a penzionů.

Sedačka Bergamo byla nvržena především do dětských pokojů a do malých bytů, kde potřebuje rodina ušetřit co nejvíce prostoru. Na obrázku můžete vidět jak vypadá sedačka Bergamo v garsonce se sedačkou Neapol, která je také od Phase. Obě sedačky jsou určeny na každodenní spaní a obě se dají úplně celé složit, ve dne tak slouží k pohodlnému sezení.

Mechanismus má zabudované dva bezpečnostní zámky, ze kterých se jeden aktivuje automaticky po rozložení a druhý je bezpečnostní zámek na klíč. Je nemožné, aby se mechanizmus složil svévolně a prakticky s ním děti neumí manipulovat.

Celá sedačka má rozměr 229 x 100 cm a rozměr matrací na spaní je 190 x 80 cm. Vrchní matrace je dokonce oboustranná, kde jedna strana je určena i pro pohodlné sezení a ta druhá strana je tušší, pro ty, kteří mají rádi tvrdší matraci. Nosnost konstrukce je 100 kg, takže se na ní vyspí i dospělý člověk. Sedačku Bergamo si můžete vyzkoušet na kterékoliv prodejně Phase sedačky v ČR.

Více na: SedackyPhase.cz

Sdílejte na
Related posts