Značka Scent Roche parfumérky Kateřiny Šantrochové přichází s kolekcí ručně foukaných aromalamp, vytvořených v kreativním tandemu se studiem Zeitgeist.limited.

Česká parfumérka Kateřina Šantrochová proslula pro své schopnosti míchat neortodoxní olfaktorické zážitky, určené jak pro osoby, tak interiéry. Novinkou, jež představila na letošním Designbloku, je kolekce aromalamp, jež mají pozvednout proces zahřívání olejů na vyšší, spirituální úroveň.

Tvarosloví aromalampy vychází z klasické kadidelnice a skládá se z podstavce a kopule z ručně foukaného skla a mosazného stojánku na svíčku a nádobky na vonné oleje. Skleněná část je v nabídce ve třech barevných odstínech – modré, fialové a čiré –, které lze mezi sebou libovolně kombinovat. Autorem i výrobcem skleněných objektů je designér Jakub Pollág se svým studiem Zeitgeist.limited. V pražském ateliéru Scent Roche v Černínské ulici na Novém Světě si navíc můžete nechat umíchat vlastní jedinečnou kombinaci olejů na míru.

Skleněná část lampy je vyrobena z ručně foukaného skla, nádobka na vonné oleje je ručně vyřezávaná z mosazi. Cena aromalampy je 12 100 Kč.

Více se dozvíte na scentroche.com.

Sdílejte na
Related posts