Celý sortiment značky Lejaan, jež už dva roky „obléká“ naše ložnice a koupelny, si můžete na vlastní oči prohlédnout a osahat v Praze. Vánoční pop-up bude v prvním patře Vinohradského Pavilonu otevřen do pátku 23. prosince každý všední den od 10 do 18 hodin.

Česká značka povlečení a domácího textilu, založená na perfektní kvalitě, jednoduchém designu, kontrolovaných materiálech a dlouholetých zkušenostech, se na trhu objevila v roce 2020, přípravy však začaly už o tři roky dříve. Stojí za nimi perfekcionistické požadavky tří kamarádů – Marcela Gecova, Jana Kmocha a Jana Bartoše, jejichž jména se
v přesmyčkách promítla také do názvu brandu. Do jeho základů vložili znalosti hotelového provozu, architektury a designu ze svých předchozích působení.

Vybavení ložnic Lejaan dosud zahrnuje osmnáct kolekcí povlečení, barevně sladěná prostěradla i mix druhů polštářů a přikrývek včetně jejich výplní. Všechny kolekce jsou nabízeny i v dětských rozměrech, kromě klasických přikrývek lze zvolit i ty prodloužené či dvojité a polštáře nabízejí celkem šest rozměrových variant.

Navíc pouze u povlečení Lejaan můžete nakupovat jednotlivé povlaky bez ohledu na konkrétní kolekci. Většina kolekcí spolu barevně ladí, umožní vám vytvářet si vlastní „sbírku“ a povlékat pokaždé trochu jinak.

Pokud si potrpíte na upravenou postel, rádi vrstvíte materiály a baví vás hra struktur, milujete pocit, kdy své unavené tělo zabalíte do příjemného plédu a odpočíváte, zajděte si do Vinohradského Pavilonu pro pléd nebo přehoz Lejaan. Barevné plédy jsou svým rozměrem 120 x 160 cm určené zejména pro lenošení, sofistikovaně šedé a béžové přehozy ve velikosti 150 x 200 cm zase zútulní postel a dodají jí „final touch“.

Koupelny vybavuje Lejaan ručníky, osuškami, župany a předložkami z dlouhosmyčkového froté vyrobeného ze 100% bavlny nebo z inovativní směsi bavlny s příměsí 25% konopí. Tato kombinace zaručuje dlouhodobou svěžest díky přirozeně antibakteriálním účinkům.

Vánoční pop-up probíhá do 23. 12. v prvním patře Vinohradského Pavilonu na adrese Vinohradská 50, Praha 2, a to ve všední dny od 10 do 18 hodin. Více info o značce najdete na lejaan.cz.

Sdílejte na
Related posts