MINI je partnerem hudebního festivalu Colours of Ostrava připravilo speciální edici šesti vozů, která svým černým stylem kontrastuje s pestrobarevným hudebním festivalem v oblasti Dolních Vítkovic.

Speciální edice MINI Cooper D Countryman má půlnočně černý metalický lak Midnight Black a černých odstínů se drží také v interiéru. Tajemnou černou eleganci v tomto případě doplňují chromované detaily rámečků světlometů, masky chladiče, ozdobné elementy na bocích, kliky a další prvky. Specifické jsou také pruhy na kapotě s nápisem MINI for Colours, doplněným pořadovým číslem.

V rámci nabídky Colours of Ostrava MINI Balíček a zvýhodnění 250 000 Kč. MINI Cooper D Countryman for Colours přijíždí za hudbou s náloží výbavy. Nechybí mu navigace s připojením k internetu MINI Connected XL, automatická převodovka nebo piknikové sedátko pro nákladovou hranu zavazadlového prostoru. MINI je individualita, a tak ve dveřním projektoru bude na zem vedle dveří svítit nápis MINI for Colours. Aby byla návštěva festivalu Colours of Ostrava náležitě stylová, jsou součástí speciální edice MINI Cooper D Countryman také 2 lístky na všechny čtyři dny festivalu, dvě stylové mikiny MINI, bluetooth přenosný reproduktor MINI a také dvě speciální tašky MINI. Speciální edice MINI Cooper D Countryman for Colours je připravena s cenovým zvýhodněním 250 000 Kč. Její cena je stanovena na 863 428 Kč. bmw.cz

Sdílejte na
Related posts