Pernod Ricard představuje koncept nové gastronomické exhibice Great Dinners, jejímž cílem je spojení značky Martell s těmi nejlepšími jmény české gastronomie. Vybraní šéfkuchaři, jmenovitě Jan Punčochář (Le Terroir), Petr Hajný (Chagall’s) a Ladislav Douša (Sokolovna v Průhonicích), byli vyzváni, aby pro gala večeři, jež se bude konat 2. května, společně vytvořili sedmichodové degustační menu tak, aby profilově ladilo s prémiovými koňaky Martell. 
Velkolepá hostina bude přístupná jen VIP hostům, ale díky Dolce Vitě může jeden z vás vyhrát pozvánku pro dvě osoby. Šéfkuchař Pernod Ricard navíc pro vítěze připravil i další milý dárek – při příchodu obdrží láhev VSOP koňaku Martell. Ptáte se jak zvítězit? Stačí, abyste na adresu dolcevita@stratosfera.cz poslali správnou odpověď na otázku: Z jaké oblasti apelace Cognac pohází eaux-de-vie, které dává koňaku Martell květinový buket?
Losování mezi autory správných odpovědí a vyhlášení výherce proběhne na facebooku a webových stránkách Dolce Vity v úterý 30. dubna 2013.

Sdílejte na
Related posts