Geniální klavírní virtuóz, jehož tvorbu všichni známe, ale málokdo v ČR správně určí jeho jméno, přijíždí do Prahy. Nenechte si ujít jediný a jedinečný koncert Richarda Claydermana, autora ikonické veleslavné Balady pro Adeline (poslechněte si ji ZDE).
Dle poroty Guinnesovy knihy rekordů je Richard Clayderman nejslavnějším pianistou všech dob. Dle německých žurnalistů, největším propagátorem hry na piáno od dob Ludwiga van Beethovena. I toto jsou přívlastky francouzského klavírního mistra, který přijíždí v prosinci na svou jedinou zastávku v rámci světové tour do České republiky. Skladby Balada pro Adeline se prodalo přes dvacet dva milionů kopií ve vice než třiceti osmi zemích světa. Clayderman přijíždí do Prahy s novým albem Romantique. Doprovázet ho bude smyčcový kvartet, který jistě ještě více umocní romatickou předvánoční atmosféru. Kromě Claydermanovy tvorby se může české publikum těšit na slavné popové melodie ve speciální úpravě pro klavír. 
atmosféru. 
Koncert se uskuteční v sobotu 7.12.2013 od 20:00 hodin v Kongresovém centru v Praze. Vstupenky jsou v prodeji na ticketportal.cz/event.aspx?id=131503

Sdílejte na
Related posts