Pro jednoho z vás máme připravený rodinný poklad arménské společnosti Ararat. Její mimořádnou brandy Ararat Nairi, jež zraje celých 20 let, můžete získat, zodpovíte-li jednoduchou otázku.
Od letošního jara se do České republiky vrací značka Ararat; více se můžete dozvědět ZDE. Ararat Nairi představuje vrchol sortimentu této arménské firmy. Nápoj musí nejprve projít tříletým zráním v kavkazských dubových sudech, které je možné kácet až po 70 letech růstu. Právě tyto dubové sudy propůjčují místní brandy specifickou vůni a příchuť sušeného ovoce, vanilky a čokolády. Příchuť a vůně Nairi, která má sytou barvu mahagonu, připomene lesní med v kombinaci se sušeným ovocem, zejména s čerstvými fíky. Ucítit v ní také můžete dub a tabák. Nairi, která se vyrábí od roku 1967, si vychutnáte nejlépe nechlazenou v kombinaci s fíky, sušeným ovocem nebo čokoládou.

Jeden z vás, který odpoví na otázku “V jakém městě se brandy Ararat vyrábí?”, získá dvacetiletou brandy Ararat Nairi. Stačí níže vyplnit soutěžní formulář a odeslat odpověď. Soutěž potrvá do středy 12. února 2014.

TATO SOUTĚŽ JE JIŽ UZAVŘENA. NA VÝHRU SE MŮŽE TĚŠIT TEREZA B. Z BRANDÝSA NAD LABEM.

Sdílejte na
Related posts