Původem australská umělkyně Sia složila hromadu hitů pro největší popové hvězdy světa a její vlastní písnička Chandelier s úspěchem drandí i po českých rádiích. Viděli jste ale videoklip? Je překrásný! 
V biografii Sii Furler (*1975) najdete několik vlastních alb, řadu hudebních cen, ale také minulost naplněnou drogami, alkoholem, psychickými poruchami a v posledních několika letech hity, které Sia složila pro popové velikány současnosti (Rihanna – Diamonds, Beyonce – Pretty Hurts, Katy Perry, Britney Spears, Madonna, David Guetta, Flo Rida a mnoho mnoho dalších). S nadsázkou se dá říct, že cokoli jste za poslední tři roky slyšeli v komerčních rádiích, složila Sia.
Aktuálně Sia vydává šesté autorské album s názvem 1000 Forms of Fear. Zpěvačka a autorka zakomponovala do své smlouvy s nahrávací společností paragraf, že nemusí promovat své album, nemusí se účastnit televizních estrád a její tvář nemusí být vidět v médiích. Její vystoupení jsou proto projevem dobré vůle. Pokud Siu někde zahlédnete, vždy je její přítomnost spojena s charitativní činností, která je cílena na záchranu opuštěných psů nebo osvětu v LGBT komunitě. Přesto se ale nedávno objevila ve třech amerických pořadech. V Ellen Show spolu se Siou vystoupila i geniální mladá baletka Maddie Ziegler z videoklipu ZDE, v pořadu Late Night with Seth Meyers se o scénický “tanec” postarala herečka Lena Dunham ZDE a jednu z nejvlivnějších umělkyň současnosti vyzpovídal i Howard Stern ZDE
siamusic.net

Sdílejte na
Related posts