10 7 2024 Lifestyle

Vespa – symbol italské elegance a svobody, který je už desítky let neodmyslitelnou součástí městského života. A nyní přichází se speciální letní nabídkou, díky níž si i vy při každém pohledu na svůj nový skútr budete moci s hrdostí říct „Sembra una vespa!“ – vypadá jako vosa, ikonická a nezaměnitelná, která vás bude provázet na všech vašich cestách a dobrodružstvích.

Vespa

Vespa letos přináší speciální letní nabídku pro všechny, kteří si chtějí užít léto na dvou kolech. Do konce července je možné získat model Vespa GTS s příslušenstvím v hodnotě 12 500 Kč zdarma. Modelová řada Vespa GTS spojuje eleganci a výkon. S moderním designem, pohodlným sedlem a snadnou ovladatelností je Vespa GTS perfektním společníkem pro každodenní jízdy i delší výlety.

Díky technologickým inovacím jako ABS, protiprokluzový systém ASR a LED osvětlení je jízda komfortní a bezpečná. Vespa GTS je vybavena ekologickými motory o objemu 125 a 300 cm³, které nabízejí nízkou spotřebu paliva a minimální emise. K dispozici je také široká paleta barev a doplňků, které vám umožní vyjádřit svůj osobní styl. Ať už preferujete klasickou eleganci nebo moderní vzhled, Vespa GTS vám poskytne vše, co potřebujete pro dokonalé letní zážitky. Více informací o nabídce naleznete na webových stránkách Vespa. Akce je platná do 31. 7. 2024.

Sdílejte na
Related posts