V naší fotografické eseji se hudba prolíná s pozoruhodnými artefakty, přírodní kosmetikou, doplňky a šperky. Vznikla s láskou k Česku a všem tvůrcům v čase minulém, přítomném i budoucím a je pozvánkou na již sedmou edici pop upu Má vlast EDIT, který se koná 7. — 10. 3. v hotelu Almanac X Alcron Prague. Vyznání národní tvorbě od šéfredaktorky Lenky Šubrtové a fotografky Silvie Draz čtěte v nové Dolce Vitě na str. 044 – 049.

Perlový výživný krém, sérum Perly pro dokonalou pleť a Rozjasňující sérum se zlatem, Smyssly; řetízek L’Antidote a náušnice, Antonie Lecher

Slavnostní sál artdecového hotelu z let 1926 – 1932 se promění v kabinet maloobchodníka z Malé Strany. Erwin Schuster se od tohoto čtvrtka do neděle přesune z koloniálu na Radnických schodech do hotelu Almanac x Alcron Prague se svými pozoruhodnými artefakty, přírodními kosmetickými produkty, designerskými oděvy, koženými doplňky, šperky z drahých kovů a mnoha dalšími kousky od poctivých československých značek a umělců.

Tělový peeling Reinkarnace, Organická Apoteka; šperk, Michaela Lada; skleněná
nádoba a keramické nádobky, Erwin Schuster

Za Erwinem Schusterem stojí dvojice Jan Trakal a Theodora Ter-Akopowá, kteří vytvoří místo, jež bude balzámem pro duši a připomene staré dobré časy s dávkou fantastična. Ve čtvrtek 7. března proběhne v pop-up showroomu Má vlast EDIT 07 tradiční otevírací přípitek s hudebním vystoupením Never Sol a Jiřího Jiráka z kapely Nylon Jail.

Krémy na ruce Forget me not a September issue, LITTLE BIG LAB; dřevěná podložka na mýdlo, Haaro Naturo; náhrdelník, Antonie Lecher; prsten, Lhotska Jewellery

V sobotu 9. března se v artdecovém baru v přízemí hotelu uskuteční večírek se speciálními drinky za hudby djky Nill Garçon. K oslavám sedmé edice zahraje i Daek Collective tvořený ze Štěpána Doležala, Kristiána Tomana a Šimona Tomana. V tento den ve 13:00 budete mít také možnost zúčastnit se živého nahrávání podcastu My děti ze stanice 2020 Jana Bicana se třemi inspirativními hosty – stylistkou a producentkou Danielou Pilnou, zakladatelkou značky Organická Apoteka Vivien Nagy a herečkou Leonou Skleničkovou.

Prsteny AiM, Michaela Hriňová; kovová miska, Erwin Schuster

V salóncích v 1. patře se setkáte osobně se šperkařkou Antonií Lecher a Denisou Adolfovou, která vytváří kožené kabelky. Naleznete zde i MADAMÉ BOUDOIR stylistky Daniely Pilné, zde mimo jiné, využijte příležitosti sestavit si personalizovaný šatník. Pilní lobby boys potom návštěvníky vyvezou do nejvyššího patra, odkud se nejlépe pozoruje pražské panorama střech, věží i samotného Hradu. Tady potkáte Markétu Macháčkovou se svou značkou šperků L’Antidote specializující se i na piercing, Danielu Peškovou s výběrem minimalistických modelů oděvů a Elišku Lhotskou se selekcí šperků Lhotská Jewellery. Tyto pokojíčky jsou vesmíry plnými umění a kreativní energie, kde načerpáte inspiraci, nahlédnete do procesu tvorby a fungování lokálních brandů. Využijte možnosti osobní konzultace při výběru. V prezidentském apartmá se vás ujme tým kosmetického salonu Silk Ferries. Můžete si zde například nechat udělat manikúru a seznámit se s kurátorovaným výběrem luxusních kosmetických produktů, které nabízí.

Balzám na rty Read my lips, LITTLE BIG LAB; kovové misky, Erwin Schuster

Celá akce se všemi body programu je jako vždy volně přístupná široké veřejnosti. Prodejní pop-up showroom v Crystal Ballroom bude přijímat platby v hotovosti i kartou. Více info na mavlastedit.cz.

Sdílejte na
Related posts