Druhý ročník Pop-upu Má vlast EDIT nabídne příležitost na jednom místě spatřit i zakoupit tvorbu českých návrhářů a designérů.

Těšit se můžete na představení české pečující kosmetiky Artiffine, svíček so.Slow, šperků Magdaleny Šťastníkové a Anny Baum. Novou kolekci uvede také vítěz soutěže Mercedes-Benz Prague Fashion Week VAN GRAAF Junior Talent Aleš Hnátek. A možná i vy odejdete s modelem od Ivany Mentlové, Kláry Nademlýnské, Božidary, Leedy, Vandy Jandy, Jana Černého, Michaely Hriňové (AiM), Natálie Dufkové či od značek Buffet Clothing a Silk & Stones.

„Tváří a hlavní múzou letošního pop-upu Má Vlast Edit je herečka Jana Plodková. S kým jiným si také pop-up store českých tvůrců vychutnat než s největší „požitkářkou” všeho českého. Ve filmech, seriálech i v divadle Jana už několik desítek let ztělesňuje české holky, dívky, superženy a pro nás mají její postavy neodmyslitelnou charakteristiku: jsou krásné, silné a zároveň i křehké a zranitelné, jsou veselé i smutné a inklinují k českému humoru a vlastenectví. Jestli někomu věříme, že má rád věci české, je to Jana a jsme rády, že jsme se během posledního roku a půl mohly nechat vtáhnout do jejího světa, který je plný hor, bílých koček, české přírody, hub a všelijakých rostlin,“ dodávají organizátorky Natálie Kotrlová, Ivona Petružálková a Magda Žůrková.

Má vlast EDIT Pop-up se letos uskuteční v prostorách holešovického showroomu DEPO (DEsign POrt) v termínu od čtvrtka 12. do soboty 14. srpna 2021.

Další informace najdete na stránkách mavlastedit.cz.

Sdílejte na
Related posts