Móda je nedílnou součástí našich životů! Jak jít s módou, ale zároveň myslet na životní prostředí? Prozradí další díl seriálu Móda s Terezou Vu.

Máte přeplněné skříně, ale stejně nevíte, co na sebe? Řešením může být další nákup rychloobrátkové konfekce anebo taky podpora udržitelné módy, která bojuje proti rostoucí produkci nepříliš kvalitního oblečení za nejnižší ceny. A udržitelná móda je i ta ze „sekáče“. Jak být trendy, a přitom neutratit majlant? A co pro udržitelnější módu dělají v Ateliéru oděvního designu na prestižní uměleckoprůmyslové škole? Odpovědi nabídne další díl nového seriálu o lokální módě na České televizi, kterým provází česká designérka Tereza Vu.

V novém dílu se dozvíte, kde oblečení z druhé ruky nakupovat, a jak „ulovit“ ty nejlepší kousky. Prohlédnete si módu pro náctileté. Návrhářka Liběna Rochová vás zasvětí do dění v ateliéru oděvu a obuvi na pražské UMPRUM. A přední česká blogerka Adéla Mazánková vysvětlí, že blogování není jen o hezkých fotkách na Instagramu, ale je za tím spousta tvůrčí práce.

Nový díl pořadu Móda s Terezou Vu můžete zhlédnout v sobotu 10. dubna od 18:00 na ČT1 a v archivu iVysílání.

Sdílejte na
Related posts