Nová řada hodinek Montblanc 1958 představuje dva muže, fotografa Dennise Leupolda a zpěváka a textaře Kristiana Matssona, který je známý pod pseudonymem The Tallest Man on Earth. Každý z nich prožívá náročné a hektické dny. Točí se kolem focení, zakázek, koncertů a fanoušků. Oba dva chtěli vypnout a znovu najít klid – hledali sami sebe. A kde začít? No přeci v přírodě. Příroda je čistá a je úžasným zdrojem inspirace, přispívá k rozvoji vaší kreativity, štěstí a vnitřní síly.

Montblanc se rozhodla sdílet příběhy obou protagonistů. Touto kampaní chce značka lidem ukázat možnost, jak se soustředit na věci, na nichž doopravdy záleží. Jak zjistit, kdo jsme a jak se napojit na svět kolem nás.

Hodinky Montblank 1858 Geosphere jsou inspirované stylem vintage a mají být věrným průvodcem každého outdoorového cestovatele a objevitele. Duch přírody se odráží v bronzovém pouzdře, v novém khaki ciferníku i pásku v “NATO” stylu ve stejné barvě. Pro lepší čitelnost i vzhled je ciferník osazen luminiscentními katedrálními ručičkami s povrchem vyrobeným technikou cloisonné.

→ Butik Montblanc, Pařížská 98/17, Praha 1, www.montblanc.com

Sdílejte na
Related posts