Slavnostním vyhlášením v hotelu Mama Shelter skončil 7. listopadu letošní ročník slavnostního ocenění Esquire Man 2018, které už pátým rokem vyhlašuje lifestylový měsíčník pro muže Esquire.

Kandidáty na ocenění letos na jaře vybírala osmnáctičlenná akademie ustanovená časopisem Esquire a nově byli kandidáti vybírání do pěti kategorií: sport, fashion, byznys, art a do 30 let.

Akademie pak na podzim zvolila z každé kategorie jednoho vítěze a čtenáři na webových stránkách volili vítěze celkového.

Generálním partnerem ocenění Esquire Man 2018 byl Mercedes-Benz, dalšími partnery projektu byli Krušovice, Redken a Chivas Regal.

Sezvaní hosté se v hotelu Mama Shelter dozvěděli ve středu 7. listopadu pětici vítězů kategorií: za sport to byl Vladimír Mikuláš, za fashion Jan Černý, kategorii byznys ovládl Martin Žufánek, v artu zabodoval Robert Vano a vítězem kategorie do 30 let se stal vědec Jan Lukačevič.

Jako celkového vítěze určili diváci úspěšného kajakáře Martina Fuksu. Ten jediný si také cenu nepřevzal osobně, protože se zrovna nacházel na soustředění v Japonsku.

Sdílejte na
Related posts