V životě máte pár věcí, na něž se rádi spoléháte a za žádnou cenu se jich nehodláte vzdát. Kromě oblíbené značky mobilu tak možná v tašce nosíte i kreditní kartu STYLE od Raiffeisenbank. Že ne? Možná je načase to změnit!

SOUTĚŽTE S KREDITNÍ KARTOU STYLE

Zapojte se do naší soutěže na stylerb.jenprozeny.cz.
Na 3 z vás čekají stylové balíčky v hodnotě 16 000 Kč a k tomu si ještě vyberete pobyt v České republice v hodnotě 10 000 Kč!
Šanci vyhrát máte až do 30. 11. 2018.

STYLOVÝ BALÍČEK OBSAHUJE: Nákupy v hodnotě 5000 Kč v Klenoty Aurum / Voucher na 5000 Kč do obchodu Pepe Jeans v OC Nový Smíchov / Dárkový poukaz na 2000 Kč do obchodů s.Oliver / Poukaz na 90minutovou thajskou aroma masáž Sabai / dárkový balíček plný kosmetiky Yves Rocher / Voucher v hodnotě 1000 Kč na nákup v knihkupectví Knihy Dobrovský

Více informací o soutěži najdete na stylerb.jenprozeny.cz/soutez/

KREDITNÍ KARTA STYLE NABÍZÍ ŘADU SKVĚLÝCH VÝHOD…
• Ať už v obchodě zanecháte jakoukoli částku, vždy se vám vrátí 1 % z nákupů.
• Až 55 dní platí bezúročné období. To znamená, že můžete kartou platit, čerpat limit karty a budete mít dost času na splacení karty, aniž budete platit jakékoli úroky.
• Pokud nakoupíte u jednoho z partnerů PREMIUM RB CLUBU, můžete čerpat slevy až 25 % na nákupy.
• Získáte automaticky pojištění karty KOMFORT.
• Díky programu Priceless Prague máte nárok na zvýhodněný vstup do salonku na Letišti Václava Havla, terminál 1, či vstup zdarma do salonků JET Lounge & Style Lounge na letišti ve Vídni.
• A to není vše: K NOVĚ ZALOŽENÉ KARTĚ DOSTANETE JEŠTĚ 500 Kč JAKO BONUS! Kartu je nutné sjednat prostřednictvím epujcky.cz do 31. 10. 2018.

Sdílejte na
Related posts