Švýcarská hodinářská značka Breitling založená už v roce 1884 nyní přináší novinky ve své ikonické kolekci Avenger a zároveň oživuje svou dámskou řadu Chronomat South Sea s novými, poutavými modely.

Breitling, synonymum pro švýcarskou přesnost a inovaci v hodinářství, představuje své nejnovější modely v kolekci Avenger. Tato řada, od svého zrodu těsně spojená se světem letectví, nyní přichází s odvážným redesignem. Nové modely Avenger zahrnují 44mm automatické chronografy a GMT hodinky, stejně jako 42mm tříručky, vše s charakteristickým robustním designem a vynikající funkčností.

Každý model v kolekci Avenger se může pochlubit řadou technických vylepšení. Voděodolná pouzdra jsou schopna odolat tlaku do hloubky 300 metrů, což z nich činí ideálního společníka pro dobrodruhy všeho druhu. Značka nezapomněla ani na estetickou stránku, kde došlo k upravení indexů, arabských číslic a tlačítek chronografu. U modelů Avenger B01 Chronograph 44 a Night Mission je kladen důraz na výjimečný chronograf se samonátahem Caliber B01, nabízející až 70 hodin rezervy chodu a pětiletou záruku.

Na druhé straně, kolekce Chronomat South Sea, určená zejména pro ženy, přichází s novými modely, které ztělesňují hravost a elegance. Tato kolekce, která si již v minulosti získala srdce mnoha žen, se nyní vrací s třemi novými modely v pastelových odstínech, doplněných o živé barvy drahokamů.

Každý hodinek v kolekci South Sea je mistrovským dílem, nabízejícím kombinaci funkčnosti a stylu. 36mm ocelové pouzdro každého modelu je doplněno zlatou lunetou s barevnými drahokamy, zatímco číselník zdobí jemné diamanty. Dostupné v odstínech růžové, světle modré a temně zelené, tyto hodinky jsou sladěny s aligátorskými řemínky, což dodává každému kusu jedinečný charakter. Srdcem hodinek je přesný automatický strojek s certifikací COSC a rezervou nátahu 42 hodin.

Breitling tak prostřednictvím těchto kolekcí demonstruje svou schopnost spojovat technickou dokonalost s neotřelým designem, čímž oslovuje široké spektrum zákazníků, od milovníků letectví až po ženy, které hledají hodinky s výrazným stylem.

Hodinky Avenger prodává butik Breitling, Pařížská 1 a butik Carollinum, Pařížská 11. Hodinky Chronomat South Sea koupíte exkluzivně v butiku Breitling. Všechny modely jsou dostupné na e-shopu carollinum.cz.

Sdílejte na
Related posts