Ve středočeských Statenicích vyrůstá mimořádný projekt rezidenčního bydlení Aura od mezinárodního studia Siebert+Talaš. Velmi prostorné vily, a ještě příjemnější velikosti zahrad poskytují maximální prostor pro život v domě i relaxaci na zahradě.

Aura Statenice se nachází v příjemné a lehce dostupné lokalitě za severní hranicí Prahy. V blízkém okolí se táhne malebné údolí Únětického potoka, výletním cílem rezidentů se pak určitě stane Alšova vyhlídka v Tichém údolí. Autem se na letiště Václava Havla dostanou za deset minut a nejbližší pražské městská část, Praha 6, nabízí nespočet služeb na vysoké úrovni, ať už vynikajíce restaurace, nebo zajímavé kulturní akce.

Jednotlivé domy jsou rozprostřeny na několika urbanistických „atolech“. Díky využití principu cul-de-sac se eliminuje transitní doprava, bydlení tak bude opravdu ničím nerušené. Rozlehlé pozemky a velký odstup od sousedních vil zajistí maximální úroveň soukromí všech rodin. Úprava zahrad je na rozhodnutí budoucích obyvatel – mohou se stát jak relaxačním místem plným zeleně, tak bezpečným útočištěm pro dětské hry. 

K dispozici jsou čtyři typy nemovitostí. Prémiové vily Popular a Grande mají rodinnou dispozici 5+kk. Domy nazvané Modern jsou projektované jako 5+1, mají tedy samostatnou kuchyň s jídelnou, které jsou odděleny od obývacího pokoje. Designové vily Exclusive v dispozici 6+kk zaujmou 330 m2 podlahové plochy a výjimečnými pozemky s rozlohou až 1500 m2. Jsou ideální volbou pro početné rodiny nebo pro lidi milující prostor a pohodlí. 

Více info o projektu najdete na aura-statenice.cz.

Sdílejte na
Related posts