Každý nový úspěšný produkt v sobě má mít kus geniality. Thomas Alva Edison, známý fyzik a vynálezce, pronesl: „Genialita je jedno procento inspirace a devadesát devět procent potu.“ Bereme-li genialitu optikou tohoto citátu, pak představení novinky české značky Jap Future, vchodového systému Liberty, může proběhnout bez sebemenšího ostychu. 

Cleanny – kryty na popelnice, Gatie – branka, Ringie – zvonek, schránka, Signie – číslo popisné

Ambicí unikátního vchodového systému Liberty, a to i v celoevropském měřítku, je vstřícnost k požadavkům architektů i konečných zákazníků. Toto komplexní řešení spojuje hned několik funkcí spjatých s užíváním domu. Vyzdvihnout zaslouží box na ukládání balíků bez přítomnosti majitele nemovitosti. Řeší ale také poštovní schránku, zvonek, vchodovou skrytou kameru, branku, kryt na popelnice, na elektrický nebo plynový rozvaděč a číslo popisné.

Energy – kryt na elektrický rozvaděč, Full – box na ukládání balíků, zvonek, schránka, kamera

Vchodový systém Liberty vyniká bezbřehou variabilitou a přizpůsobivostí v mnoha ohledech. Obsahuje celkem deset modulů Cleanny, Pack, Ringie, Full, Shield, Roofy, Gatie, Energy, Signie a Label. Všechny jsou v jednotném designovém provedení a je možné je vyrobit ve více rozměrech. Moduly lze využít nezávisle na sobě nebo libovolně kombinovat podle individuálních potřeb dané stavby. Začlenění do prostoru je také volitelné, moduly mohou být umístěny solitérně a také jako součást oplocení. 

Pack – box na ukládání balíků, Roofy – stříška, schránka, zvonek

„Celkový vývoj této novinky stál opravdu hodně potu,“ připomíná jednatel společnosti Jap Future Petr Paksi a dodává: „Jsme nabiti očekáváním, zda v systému Liberty najdou odborníci nejen potřebný kousek inspirace, ale i svobody pro svoji kreativní práci. Je skutečně unikátní především svoji komplexností. Věříme, že uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Vchodový systém Liberty byl prezentován jako novinka na letošním veletrhu For Arch a získal ocenění Grand Prix za nejlepší výrobek. Jsme z toho nadšeni!“ 

Více info najdete na japcz.cz.

Sdílejte na
Related posts