Originální venkovní nábytek a doplňky od společnosti DONATE využijete na rozlehlé zahradě i skromnější terase – stačí vybrat ten správný kousek…

O tom, že je jaro v plném proudu, se letos díky aprílovému počasí přesvědčujeme na vlastní kůži každým dnem. A to doslova! Tím víc si ale užíváme hřejivé sluneční paprsky, kterých jsme se už nemohli dočkat – představují tu nejlepší motivaci k tomu, začít opět zabydlovat venkovní prostory a dodat jim přinejmenším takové pohodlí, jaké máme doma. Ať už disponujete malým balkonem, lodžií nebo se staráte o velkou zahradu, všude je vyloženě nezbytné vytvořit si útulné zákoutí, prostor pro relaxaci i na posezení s přáteli. A jedním z míst kde s jistotou nejdete inspiraci, je DONATE – česká rodinná firma, přední distributor stylového venkovního nábytku a doplňků.
Máme-li si pobyt venku skutečně užít, pak se ovšem neobejde bez nezbytných stínících prvků. V pestré nabídce DONATE jich je na výběr celá řada, klasickými slunečníky všech tvarů a velikostí počínaje, přes nejrůznější markýzy a módní pergoly vhodné především pro balkony a terasy, až po luxusní altány, které si naopak povětšinou vyžadují větší prostor a jsou samozřejmě i finančně náročnější. Zajímavou vychytávkou je pak zahradní proutěný nábytek se zakomponovaným stíněním, ať už v podobě vlastního zabudovaného slunečníku, plachty nebo stříšky, která je přímo jeho designovou součástí. Své kouzlo mají však i textilní baldachýny umístěné na konstrukci kolem křesla či pohovky – představují tak nejen praktický, ale i originální zahradní prvek.
Důležitým hlediskem u zahradního nábytku obecně – a v případě venkovního zastínění obzvlášť – je špičkové zpracování a použitý materiál, který musí splňovat nejvyšší nároky na kvalitu, trvanlivost, funkčnost a v neposlední řadě sledovat aktuální módní trendy. Snadná údržba a manipulace je v dnešní době již samozřejmostí. Zahradní nábytek by však měl kromě praktické funkční role splňovat též roli estetickou. Měl by být dekorativním doplňkem, nepřehlédnutelnou designovou třešničkou a v případě větších kusů pak skutečnou dominantou, která příslušný prostor rozzáří, zútulní a dodá mu styl i eleganci.

DONATE, K Sýpkám 355, Velké Popovice, donate.cz

 

Sdílejte na
Related posts