Gaggenau se za téměř 340 let své historie stala exkluzivní značkou na trhu domácích spotřebičů. Nabízí mimo jiné i multifunkční ohřevné zásuvky, s nimiž se vaření stává doslova hračkou.

Ohřevné zásuvky už nejsou jen spotřebiči pro udržování teploty a ohřívání nádobí (což ale samozřejmě zvládnou také), nyní je Gaggenau posunuje na další úroveň – lze v nich vařit jako v troubě. Umožňují totiž nově i pomalé vaření, kynutí těsta, zrání jogurtu, sušení bylinek, ovoce, rozmrazování nebo rozpouštění čokolády. Představte si ten zázračný šuplík jako kouzelné zaklínadlo z pohádky Hrnečku, vař. V multifunkčních ohřevných zásuvkách snadno připravíte kompletní menu na celý den – od snídaně až po večeři.

Tento dokonalý pomocník výborně doplní standardní trouby Gaggenau, ať už zvolíte Sérii 200 nebo 400. Různé velikosti zásuvek s výškou 14 nebo 29 cm a možnosti integrace nabízejí naprostou flexibilitu při instalaci a kombinaci s dalšími spotřebiči. A když je zrovna trouba obsazená, můžete si v mezičase připravit v ohřevné zásuvce například luxusní flanksteak.

Díky novému designu a způsobu ohřevu s lepší regulací nabízejí nové zásuvky širokou škálu programů. Teplotu lze volit v rozsahu od 30 °C až do 80 °C. Ovládání je mimořádně příjemné, a to buď pomocí nového uživatelského rozhraní s přehlednými ikonami na dotykovém displeji přímo na zásuvce, nebo přes mobilní telefon, tablet nebo jiné chytré zařízení propojením s aplikací Home Connect. Aplikace neslouží jen jako dálkové ovládání, ale nabízí i dodatečné informace, tipy nebo recepty pro inspiraci.

Více na gaggenau.cz nebo na spotrebicegaggenau.cz.

Sdílejte na
Related posts