S online konfugurátorem MyMoser si můžete skleněné objekty z karlovarské sklárny snadno upravit dle vlastního gusta. Vybírat můžete z desítek motivů od českých umělců, přidat originální monogram nebo slavnostní oroplastiku.

Zakázková výroba hrála ve sklárně Moser, jež od letošního roku kreativně řídí designér Jan Plecháč, prim odjakživa. Loni se však možnosti úprav na míru přesunuly také do digitálního prostředí. Na stránkách MyMoser si můžete pomocí několika kliknutí vybrat skleněný objekt a proměnit jej dle vlastních představ. Snadno si tak vyrobíte osobní talisman, jenž vám v interiéru bude připomínat významné chvíle, nebo originální dárek pro své nejbližší.

V případě užitného skla, jako jsou karafy a sklenice, si můžete vyhrát s kombinací barev i dalšími úpravami. Vypůjčit si můžete díla současných výtvarníků, například snové obrazy od Petra Síse (holubice nebo mrštné kočičí siluety) či motiv Fénixe od ilustrátorky Marie Makeevy. Pokud je vám bližší klasika, na výběr jsou také dosud nepoužité rytiny od Ludwiga Mosera, pocházející přímo ze skicáků zakladatele sklárny. Své dílo pak můžete dovršit monogramem nebo oroplastikou (leptáním).

Motiv holubic od výtvarníka Petra Síse na sklenicích na whisky.

Vyhrát si můžete i s vázou Diva, tradičním dílem karlovarské sklárny se 165letou tradicí. Konfigurátor nabízí rytiny sakur, ryb a jemného peří i moserovské barvy inspirované drahými kameny.

Vázu Diva, stálici v portfoliu Moser, můžete dodekorovat vámi zvolenou rytinou či brusem.

Konfigurátor MyMoser si můžete vyzkoušet na stránkách moser.com.

Sdílejte na
Related posts