A už vám žádná designová událost neunikne!

Dvanáctá kolekce hravých plánovačů s názvem Kámen, nůžky, papír, vesmír a všechno další, ahoj! z dílny českého papírnictví Papelote se točí okolo vesmírné tematiky, staví na pestrých barvách a neobvyklých výtvarných prostředcích, jako je mramorování papíru nebo foukací fixy.

V rámci kolekce vzniklo celkem čtrnáct druhů diářů ve třech tradičních podobách – oblíbené papírové Elemento s pevnými deskami přepásanými gumičkou, Vega v deskách z veganské kůže a třech různých velikostech a Fabrico pro ty, kdo milují papelote látkové obaly. Všechny diáře papelote mají vlepenou praktickou textilní záložku a díky klopám poskytují i místo, kam zastrčit poznámky nebo lístky z divadla.

Diáře Elemento 2022

Diář Fabrico 2022

„U letošní série jsme se inspirovali mikrosvěty i nekonečným prostorem. Vznikly tak diáře, které odráží vesmírné kouzlo každodennosti,” přibližuje kreativní ředitelka papelote Kateřina Šachová novou kolekci, která vznikla díky technikám jako je mramorování papíru, sítotisk, ražba, slepotisk a výsek. „Diáře papelote jsou nejen funkční, ale také krásný a kvalitně zpracovaný nástroj, který dobře slouží a zároveň může inspirovat a připomínat vesmírné kouzlo a zázrak života a tvoření v naší každodennosti,” doplňuje účel vesmírných diářů Kateřina Šachová.

Diáře Vega 2022

K Vega diářům navíc vznikl také praktický úchyt na tužku, který lze vložit do desek a očko na psací potřeby jednoduše prostrčit, aby ani tyto elegantní papírové plánovače nebyly ochuzeny o přidruženou praktickou funkci.


Objednejte si roční předplatné časopisu Dolce Vita a získejte diář Papelote Elemento 2022 a elegantní tužku s gumou v hodnotě 478 Kč jako dárek.

Diář Elemento je favoritem už od počátku značky Papelote. Skrývá kapsu na lístečky či vizitky a kalendárium s volnou stránkou na poznámky. Díky gumičce diář zůstane bezpečně zavřený a navíc neztratíte tužku vyrobenou v Čechách z borovice vejmutovky, která je soucástí balíčku.

Více se dozvíte na papelote.cz

Sdílejte na
Related posts