Nakupte originální a poctivě vyrobené vánoční dárky od lokálních tvůrců.

Má Vlast EDIT No. 3 x RED Salon

Červenou barvu si do názvu i loga salonu a concept storu RED vybraly jeho zakladatelky Jana Šafářová a Mirka Hajdová. „Červená barva je odvážná, energická, vášnivá a plná vizuálních podnětů. Red je jiná realita,“ říkají. Tento pohled inspiroval také třetí vydání pop-upu platformy Má Vlast EDIT. Prodejní přehlídka nabídne pohádkové kolekce mladých šperkařů, návrhářů a umělců. Salon, jehož interiér připomíná částečně filmovou scénu, částečně dívčí budoár, bude novinkám lokálních tvůrců dramatickou kulisou.

V RED Salonu se seznámíte s tvorbou mladých nadějných šperkařů, jako je Ondřej Stára, Eva Brzobohatá, Nikol Hanzelová a Barbora Hanke. Ty doplní kabelky Loro Oro, aromalampy a přírodní olejové parfémy 27ASCENT, objekty studia KAKAO, keramika Karolíny Kučerové a módní kolekce Venduly Šulanové a Terezy Rosalie Kladošové. Představí se také nová pánská značka MAT MARS Kláry Nademlýnské a první fashion kolekce Denim by Dara Rolins, vyrobená z bio bavlny v Itálii technikou „detox denim“ s vyloučením toxických látek.

Čtvrtek 2. 12. až sobota 4. 12., denně od 10:00 do 21:00. Ve čtvrtek proběhne zahájení pop-upu od 18:00. | Adresa: RED Salon, Vězeňská 3, 110 00 Staré Město, Praha 1| Více na mavlastedit.cz.

LeMarket v Holešovické tržnici

Kurátorované tržiště poctivých lokálních značek pravidelně představuje tvůrce od šperkařů, módních značek či dekorací až po delikatesy, kosmetiku, doplňky do bytu či dětské zboží. Nebude chybět ani dětský koutek nebo oblíbená food zóna plná osvědčených pražských bister a podniků.

Sobota až neděle 4.–5. 12. 2021. | Adresa: Hala 13, Pražská tržnice, 170 00 Praha 7, Česko | Více na lemarket.cz

Předvánoční pop-up Start Art v Bistru 8

Bistro 8 je dlouhodobě spojeno nejen s dobrým jídlem a kávou, ale také jako prostor pro výstavy a akce. Letos před Vánoci zde pořádají také prodejní výstavu děl umělců – přátel, kteří jsou s Bistrem spojeni. Během příjemného večera můžete pořídit vánoční dárky, které budou dělat radost ještě dětem vašich dětí. Mezi umělci se ppředstaví například Adéla Marie Jirků, Maestrokatastrof, Marek Bartoš, Maria Makeeva, Viktorie Beldová + Michal Ureš a další.

25. 11. – 9. 12. 2021 | Adresa: Bistro 8, Veverkova 1410/8, Praha 7-Letná | Více na facebook.com/Bistro8.

Sdílejte na
Related posts