Švýcarská ikona designu přináší tipy na dárky pro sebe i nejbližší.

Při pohledu z okna je čím dál jasnější, že s příchodem chladného počasí se většina našich aktivit brzy přesune dovnitř – do našich domovů. Právě podzim a zima jsou roční období, kdy si chceme udělat doma pohodlí, obklopeni měkkým čalouněním, příjemnými látkami a přírodními materiály, nejlépe zachumlaní v křesle. Vitra čerpá z desítek let zkušeností s vývojem a výrobou měkkého sezení a vytváří produkty, které kombinují pohodlí, nadčasovou estetiku a funkční design s vysoce kvalitními materiály. Díky tomu se tyto kousky stávají celoživotními společníky, které lze předávat dalším generacím. Na co láká letošní zimní nabídka značky?

Křeslo (Grand) Repos a k němu podnožka jako dárek

Vyberte si křeslo Repos nebo Grand Repos Antonia Citteria a získejte podnožku Ottoman nebo Panchinu jako dárek.

Křesla Repos a Grand Repos společně vyvinutá Vitrou a Antoniem Citteriem přinášejí do domácího prostředí novou úroveň pohodlí a flexibility: díky velkorysému polstrování, příjemným područkám a vysokému opěradlu dodávají tato otočná lehátka image nejvyšší kvality a pohodlí. Díky synchronnímu mechanismu skrytému pod čalouněním se mohou sedící osoby přesunout ze vzpřímené polohy do nakloněného úhlu pro odpočinek a uzamknout opěradlo v jakékoli poloze. Odpor zádové opěrky lze ručně přizpůsobit váze uživatele. To zajišťuje skvělé pohodlí a optimální podporu páteře v celém rozsahu pohybu. Repos, Grand Repos a odpovídající Ottoman jsou k dispozici ve dvou různých výškách.

Eames Shell Chairs s čalouněním jako dárek

Jídelní stůl je centrem domova. Nejen, že je to místo, kde můžete jíst s rodinou a přáteli, je to také místo, kde si můžete užít chladné zimní večery, trávit společně čas s rodinou, povídat si, plánovat nebo příležitostně pracovat. 

Ikonická židle Eames Shell Chairs, která byla představena v roce 1948 a nakonec uvedena na trh jako první sériově vyráběná plastová židle, vytvořila zcela novou typologii sezení. Dnes se vyrábí skořepiny sedáků plastových židlí Eames z polypropylenu, zatímco židle Eames ze sklolaminátu jsou vyráběny z polyesteru vyztuženého skelnými vlákny.

Vyberte si židli z rodiny Eames Shell Chairs s čalouněním a získejte čalounění jako dárek. Vybírat můžete ze široké nabídky ikonických židlí od drátěné Wire Chair, sklolaminátové klasiky Eames Fibreglass Side Chair až po polypropylenové verze židlí a křesílek Eames Plastic Chair a Armchair. 

Prémiová kůže pro čalounění Wire Chair

Kupte si židli Wire Chair s čalouněním v ekologické kůži zpracované pomocí listů z olivovníku za zaváděcí cenu. K přírodě šetrná kůže činěná přípravkem z listů z olivovníku bude dostupná za stejnou cenu jako cenově výhodnější kůže Leather Premium na židlích Wire Chair. Platí pro verzi se sedákem i pro verzi Bikini s čalouněním sedáku i zad.

Zvýhodněné nabídky můžete využít od 1. 11. 2021 do 31. 1. 2022 u dealerů Konsepti a Designville

Atmosféru dolaďte stylovými doplňky nebo je darujte jako dárek

Kolekce doplňků Vitra se skládá z designových předmětů od nadčasových výtvorů Charlese & Ray Eamesových, George Nelsona, Alexandera Girarda až po nejnovější produkty Ronana a Erwana Bouroullecových, Jaspera Morrisona, Helly Jongerius, stockholmského designového studia Front a dalších současných designérů. Vyberte si z originálních doplňků a vytvořte jedinečnou atmosféru i u vás doma nebo je darujte svým blízkým.

Sdílejte na
Related posts