Soutěžte s Dolce Vitou o exkluzivní designovou unisex tašku Volvo x 3.1 Phillip Lim z udržitelného materiálu Nordico.

Automobilka Volvo Cars spojila síly s designérem a protagonistou udržitelné módy Phillipem Limem a jeho značkou 3.1 Phillip Lim. Ze spolupráce této dvojice ekologicky uvědomělých inovátorů vzešla jedinečná víkendová taška ze špičkového recyklovaného veganského materiálu Nordico.

Nordico je inovativní udržitelný materiál vyrobený z recyklovaných materiálů, jako jsou PET lahve, materiály s certifikací BIO pocházející z udržitelného lesního hospodářství Švédska a Finska a recyklovaný korek původně využívaný ve vinařském průmyslu. Nordico se stane nedílnou součástí elektrických automobilů Volvo počínaje letošním modelem C40 Recharge. V interiéru plně nahrazuje kůži a klade si jasný cíl – nastolit zcela nový standard pro budoucnost designu prémiových vozů.

Interiér modelu Volvo C40 Recharge z recyklovaného udržitelného materiálu Nordico věrně připomínajícího kůži.

Značku 3.1 Philip Lim založili v roce 2005 eponymní designér a jeho přítelkyně Wen Zhouo. Během svého šestnáctiletého působení proslula svým přístupem k používání alternativních materiálů a vytváření produktů v duchu uvědomělého luxusu. Phillip Lim, spoluzakladatel a kreativní ředitel společnosti 3.1 Phillip Lim, ke spolupráci dodal: „Volvo vyrábí krásná auta s integritou. Vezměme nový model C40 Recharge, to je skutečně sexy vůz, navíc minimalistický. Vytkl jsem si za cíl vytvořit takovou tašku, která k autu perfektně pasuje.“

Minimalistické designové zavazadlo vzniklo v úzce limitovaném množství a na každém trhu je dostupné pouze v několika kusech. Díky naší soutěži se však jedním z vlastníků můžete stát právě vy.

Pro zařazení do soutěže odpovězte na soutěžní otázky a vyplňte formulář níže. Soutěž probíhá od 3. do 19. prosince 2021. Výherce kontaktujeme do 22. prosince 2021 e-mailem.

Soutěž byla ukončena, výhercem se stává Kristýna Sedlak. Gratulujeme!

Designér Phillip Lim v ateliéru.

Víkendová taška ze světle šedé veganské kůže je inspirovaná skandinávským designem.

Tašku doplňuje praktický popruh přes rameno a minimalistický štítek 3.1 Phillip Lim x Volvo.

Kromě hlavního úložného prostoru nabízí také diskrétní úložnou kapsu.Více se o projektu dozvíte na volvocars.cz. Kompletní pravidla soutěže najdete zde. Soutěž probíhá ve spolupráci s Volvo Car Czech Republic.

Sdílejte na
Related posts