Chystáte se do Miami? Dopřejte si šálek italské kávy po boku newyorské umělkyně Sarah Coleman.

Italský módní dům se v proslulé čtvrti Design Miami dočasně zabydlel v bistru OTL, naproti svého lokálního butiku. U příležitosti uvedení letní minikolekce Fendi 2021 FF Vertigo, jež vznikla ve spolupráci s newyorskou vizuální umělkyní Sarah Coleman, se bistro rozzářilo hypnotickým žluto-oranžovým vzorem. Více si o spolupráci Fendi a Sarah Coleman můžete přečíst zde: Fendi x Sarah Coleman: Design Miami 2020

Interiér dočasné kavárny se nechal inspirovat reinterpretací tradičního loga FF. Jeho novátorská varianta FF Vertigo si s ikonickým symbolem odvážně pohrává – pokřivuje jej, otáčí a navíc čerpá z estetiky 70. a 90. let 20. století. Ve Fendi Caffe je nové logo všudypřítomné – objevuje se na stolech, skleničkách, ubrouscích, ale i samotných nápojích a jídlech. Fasádu i celou pasáž před kavárnou navíc pokryl zářivě žluto-oranžový abstraktní motiv.

Ve Fendi Caffe si můžete objednat snídaňové menu s avokádovými toasty s logem FF, obložené chlebíčky s uzeným lososem, zapečené bagety s lilkem a sladké pečivo či plněné veganské kapsy, takzvané empanadas. Ve výběru kávy je typické kapučíno ozdobené logem FF, jež se podává v porcelánových šálcích zdobených ikonickým pruhovaným motivem Fendi Pequin navrženým v roce 1983. V době aperitivu si hosté mohou vychutnat víno, pivo a italské aperitivy spolu s malými pochoutkami.

Pop-up Fendi Caffe v miamském bistru OTL je otevřeno do 5. července na adrese 160 NE 40th, Miami, FL 33137.

Sdílejte na
Related posts