Ořechovka představuje oblíbené místo významných osobností českého společenského dění. Václav Havel, Emil Fila, Bohumil Kafka či František Müller, to je jen začátek seznamu slavných jmen, jež jsou s touto pražskou vilovou čtvrti neodmyslitelně spojena. Díky své jedinečné atmosféře, uměleckému věhlasu a výbornému umístění nedaleko Pražského hradu jsou nemovitosti na Ořechovce vysoce ceněny. Na realitním trhu se proto objevují zřídka, novostavby jsou v této vyhlášené čtvrti zcela ojedinělé.

Život na prestižní adrese

Exkluzivní rezidenční projekt Maison Ořechovka navrhli uznávaní architekti Jiří Řezák a David Wittassek z ateliéru QARTA architektura. Ve svém promyšleném plánu citlivě zasadili celkem osm moderních vila-domů do historií utvářeného konceptu Ořechovky. Terasy penthousů a společné prostory v bezprostředním okolí jsou osázené vzrostlými stromy, které navazují na existující vegetaci a dotváří zahradní charakter Ořechovky. Developery projektu, jenž získal celorepublikovou Cenu architektů v rámci prestižní soutěže Realitní projekt roku 2020, jsou společnosti Penta Real Estate a bpd development.

Nové byty na Praze 6 jsou obklopené zelení, která nejen formuje příjemné prostředí pro veškeré sportovní aktivity, například ranní jogging, ale také podporuje pocit soukromí jednotlivých rezidentů. Paprsky slunce každé ráno postupně pronikají směrem od centra do domů a vil na Ořechovce, a ani Maison není výjimkou. Díky velkoformátovým hliníkovým oknům jsou byty prosvětleny v každém ročním období i denní době, v létě od ostrého slunce ulehčí chytré předokenní žaluzie. Vysoký standard bydlení se zase odráží se v designovém vybavení jednotlivých bytů. Pro příjemnou relaxaci a ještě těsnější spojení s okolní přírodou i podněcující atmosférou mají všechny bytové jednotky vlastní venkovní prostory – v závislosti na patře buď předzahrádky, lodžie nebo terasy. 

Výjimečné byty k nastěhování

Rezidence Maison Ořechovka byla navržena v nejvyšším standardu Premium. Samozřejmostí jsou tak zařizovací předměty v koupelnách od vyhlášených značek jako Laufen či Kaldewei, kvalitní dřevěné podlahy na venkovních terasách nebo příprava pro chytrou domácnost. První část výstavby luxusních bytů na Ořechovce byla úspěšně dokončena a byty jsou připraveny k nastěhování, dokončení druhé etapy bude následovat na konci tohoto roku. MAISON Ořechovka nabízí jedinečné byty o dispozicích od útulných 1+kk až po velkorysé 5+kk s krásnými výhledy na Ořechovku, Střešovice a Prahu 6

Pro všechny, které láká život v sousedství slavných vil, je projekt Maison Ořechovka jedinečnou příležitostí. Pokud navíc nechcete zbytečně čekat a hledáte bydlení připravené k nastěhování na atraktivní adrese, nabídka originálních bytů z první etapy Vaše přání naplní. 

Sdílejte na
Related posts