Na pražském Rohanském nábřeží v současné době vzniká unikátní rezidenční projekt, který navrhl mezinárodně uznávaný architekt Ivan Kroupa. Na realizaci jeho mimořádné urbanistické vize se podílí zkušená trojice společností – Karlín Group, Horizon Holding a Ungelt Group. Luxusní novostavba nabídne prémiové byty přímo nad romantickou hladinou Vltavy.

Minimalistické architektonické zpracování

Jedinečné architektonické řešení KAY River Lofts je specifické minimalistickým přístupem, který dává vyniknout eleganci této stavby. V originálně pojaté struktuře fasády a neobvyklém tvaru lomených teras se odráží přirozený ráz řečiště přilehlé Vltavy a plynulý rytmus jejího toku. Jednoduché a architektonicky čisté provedení velice citlivě respektuje přírodní prostředí daného místa. 

Harmonické zasazení nových bytů v Praze – Karlíně umocňují velkorysé terasy a balkony s překrásným výhledem na řeku a velkoformátová francouzská okna. Část budovy, jež je odkloněná od Vltavy, je orientovaná do sousední japonské zahrady a poskytuje neméně působivé výhledy. Žádaná lokalita poblíž historického centra vybízí k procházkám po pražské náplavce, pohodovému nedělnímu pikniku na Štvanici i návštěvám vyhlášených karlínských kaváren.

Akcent na detail a kvalitu

Designové byty v KAY River Lofts naplní veškeré vysoké nároky a přání svých budoucích obyvatel. Vzdušné prostory nechávají vyniknout zajímavé půdorysy a architektonické detaily. Zařízení bytů je provedeno nadčasově a v té nejvyšší kvalitě. Prémiový standard, ve kterém jsou postaveny všechny bytové jednotky, zahrnuje například podlahové vytápění, rekuperaci a chlazení vzduchu či exteriérové žaluzie pro ochranu před ostrým sluncem. Tyto prvky společně vytvoří příjemné klima pro komfortní život ve všech denních dobách i ročních obdobích. 

V architektonickém konceptu luxusních bytů na Praze 8 je kladen důraz na dynamiku světla v obytných prostorách. Příjemná linie slunečního svitu procházející celým bytem podtrhuje nezaměnitelnou atmosféru interiéru. Originální rezidenčním projekt KAY River Lofts aktuálně nabízí byty v dispozici 3+kk s vysoce nadstandardní podlahovou plochou od 117 do 137 m2. Jihozápadně orientovaný byt s výhledem do japonské zahrady nabízí také severozápadní pohled do zeleně směrem k Vltavě nebo severojižní velkorysé 3+kk s prostorným obývacím pokojem a přímým pohledem na řeku, které nadchne umístěním ložnice do klidného prostředí s výhledem do japonské zahrady. Budoucí rezidenti se budou moci stěhovat v druhé polovině roku 2021.

Více se dozvíte na www.kayriverlofts.cz.

Sdílejte na
Related posts