Na Praze 6 vyroste v celkem čtyřech etapách nový developerský projekt Papírna Bubeneč, který zahrnuje i rekonstrukci historických objektů Císařského mlýna. Díky parku Stromovka je zde blízko k přírodě, vltavská vodní plocha je na dohled a developer Linkcity Czech Republic už nyní prodává v první etapě 79 bytů.

Celkové revitalizace a výstavby proběhnou ve čtyřech vlnách. Ve dvou dojde k rekonstrukcím původních budov na kancelářské a komerční prostory, a vdalších dvou etapách dojde k budování staveb nových. Součástí celého projektu bude i školka, a nový park přímo uprostřed areálu. Ideální pro rodiny, mladé aktivní páry nebo lidi na odpočinku. Projekt započne letos na podzim, a dokončení první fáze je v tuto chvíli plánováno na rok 2020. Předprodej prvních 79 bytových jednotek v dispozicích od 1+kk do 5+kk s vlastním balkonem či terasou byl právě zahájen na: papirnabubenec.cz.

„Projekt Papírna Bubeneč je výjimečným příkladem komplexní rekonstrukce pražského brownfieldu, kde se kloubí historie s moderní architekturou. Jedinečné objekty původního Císařského mlýna zůstanou i nadále jádrem celého areálu a poskytnou služby a občanskou vybavenost pro celou rodinu, zatímco nové budovy nabídnou luxusní a příjemné bydlení obklopené zelení a vodními plochami. Kromě klasických komerčních prostor a kanceláří nabídne projekt svým obyvatelům i školku, kulturní sál, sportovní zařízení a také novou autobusovou linku vedoucí areálem a spojující Dejvice s Holešovicemi”, řekl Lukáš Hrudička – manažer projektu.

 

Sdílejte na
Related posts